Michael Jackson ponownie na scenie

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Takiego show można było spodziewać się prędzej czy później. Po 2Pacu, którego „hologramowy” występ miał miejsce w 2012 roku przyszedł czas na kolejną nieżyjącą już mega gwiazdę: Michael’a Jacksona. Kilka dni temu podczas Billboard Music Awards 2014 Michael Jackson „pojawił” się na scenie i wykonał utwór „Slave to the Rhythm” ze swojej najnowszej płyty „Xscape”.
Xscape
Przedstawienie miało piorunujący wpływ na zgromadzonych widzów w MGM Grand Garden Arenie. Niektórzy płakali, część ludzi wpadła w euforię i skakała ze szczęścia na widok swojego idola.

Tydzień temu do sklepów trafił drugi pośmiertny album Michaela Jacksona pt. „Xscape”. Zawiera on 8 wcześniej nieopublikowanych piosenek. „Przedstawienie” podczas gali Billboard Music Awards zapewne zwiększy jego sprzedaż.

Album jest zdecydowanie bardziej dopracowany od poprzedniego (Michael z 2010 roku). Zawiera pasujące do siebie mocne, dynamiczne piosenki nagrane zarówno w latach 80-tych jak i 90-tych. Utwory rewelacyjnie zostały zremasterowane na potrzeby nowego wydania i zawierają to, co najlepsze, z czego słynął Michael czyli mądry tekst oraz dobry beat. Niezależnie od występu, czy się podobał, czy też nie i tak warto płytę kupić.

rkd

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry