Wiele nowości dla posiadaczy konsoli XBOX One od czerwca

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, KOMPUTERY, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Zaczynając od 9 czerwca, we wszystkich rynkach, w których obecnie dostępny jest oficjalnie Xbox One, pojawi się nowa konsola, oferowana w sugerowanej cenie 399 USD. Zestaw ten nie będzie zawierał sensora Kinect. Konsola wyceniona na wspomniane 399 dolarów będzie dalej dostarczać graczom najlepsze tytuły jak “Titanfall”, “Call of Duty: Ghosts” “Forza Motorsport 5”, “Dead Rising 3” oraz nadchodzące “Watch Dogs”, “Destiny” i „Sunset Overdrive”.

fot. microsoft

fot. microsoft


Z poziomu konsoli będzie można również uzyskać dostęp do popularnych aplikacji rozrywkowych m.in. YouTube i innych. Jednocześnie, urządzenie będzie pozwalać na korzystanie z licznych, unikatowych funkcjonalności Xbox One, wśród nich otrzymywania zaproszeń do gry w trakcie oglądania telewizji, przełączania pomiędzy grami i aplikacjami rozrywkowymi, oglądania transmisji Twitch oraz udostępniania innym graczom ulubionych fragmentów z rozgrywek.

Idąc śladem nowych rozwiązań sprzętowych, Microsoft zapewni również więcej przywilejów abonentom usługi Xbox Live Gold oraz dla wszystkich posiadaczy konsol Xbox 360 i Xbox One dostęp to aplikacji rozrywkowych, niezależnie od posiadania subskrypcji. Z początkiem czerwca udostępnione zostaną następujące usługi nowej generacji platformy Xbox Live:

Bezpłatne gry w programie Games with Gold. Z okazji pierwszych urodzin Games with Gold na konsoli Xbox 360, czerwcowa oferta zawierać będzie dodatkową, bezpłatną grę na Xbox 360. Grami Games with Gold na nadchodzący miesiąc będą “Dark Souls” i “Charlie Murder”, a specjalnym bonusem – “Super Street Fighter IV: Arcade Edition”.Również w czerwcu, program Games with Gold zostanie rozszerzony dla posiadaczy konsol Xbox One. Złoci abonenci otrzymają dostęp do bezpłatnych gier, wybranych spośród najpopularniejszych przebojów i najciekawszych propozycji wydawców niezależnych. Program zainaugurują “Max: The Curse of Brotherhood” i “Halo: Spartan Assault”. A co najlepsze, jeden abonament Gold umożliwi dostęp do gier Games with Gold zarówno na konsoli Xbox One jak i na Xbox 360.

Program zniżkowy Deals with Gold zostanie również uruchomiony na platformie Xbox One w czerwcu, co miesiąc zapewniając najlepsze oferty i promocje cenowe dla członków Xbox Live Gold. Wśród pierwszych tytułów dostępnych już w czerwcu znajdą się m.in. “Forza Motorsport 5” i “Ryse: Son of Rome”, a także kilka niespodzianek. W kolejnych miesiącach, pojawiać się będą również obniżki cen gier sięgające aż 50%-75% na wybrane tytuły. Wyprzedaże będą dalej dostępne dla posiadaczy konsol Xbox 360 i abonentów Xbox Live Gold.

Popularne aplikacje rozrywkowe dostępne dla wszystkich posiadaczy konsol Xbox 360 i Xbox One.

Szykuje się ciekawe lato z XBoxem 😉

źródło: microsoft

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry