Google i jego sklep z muzyką – jakie ceny ?

AKTUALNOŚCI, INTERNET, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT

Na polskim rynku coraz więcej jest firm legalnie udostępniających cyfrową muzykę. Począwszy na starym, ale jarym serwisie iPlay, Muzodajnie poprzez Spotify, Deezer, WIMP i skończywszy na najnowszym, dopiero co uruchomionym Google Play Muzyka.
googleplaymuzyka
Po długim czasie oczekiwania Google zdecydowało się na uruchomienie w naszym kraju sklepu z muzyką cyfrową. Nie byłoby to wielkim wydarzeniem, bo większość innych ofert proponuje to samo, gdyby nie ceny za sprzedawane tam utwory.

W porównaniu z iTunes Music Store ceny są o wiele niższe. Utwory muzyczne w sklepie Google można kupić już od 99 groszy, z czego przeciętna cena to i tak o ponad złotówkę niższa od konkurencji wynosząca 2zł 99 groszy.

Usługa abonamentowa nie odbiega cenowo od konkurencji. Po 30 dniowym darmowym okresie próbnym, należy wykupić pakiet (aktualnie w promocji za 15,99 PLN potem 19,99 PLN). Mimo takich cen trudno będzie pobić abonamenty mp3 z iplay czy muzodajni- tam najnowszy album np. Michaela Jacksona można mieć za kilka złotych.

rkd

źródło: google play

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry