W tym roku z mBanku zniknie stary serwis transakcyjny

AKTUALNOŚCI, BANKI, BIZNES, INTERNET, POLSKA, STRONY WWW

Większość klientów mBanku korzysta z nowej wersji bankowości elektronicznej. Dlatego bank kontynuuje proces wyłączania poprzedniej wersji serwisu transakcyjnego dla klientów indywidualnych. Do 8 lipca serwis uruchomiony jeszcze w 2000 r. zostanie wyłączony grupie 700 tys. klientów, którzy – jak pokazują statystyki – korzystają już tylko z jego nowej wersji.

O konkretnej dacie wyłączenia poprzedniej wersji serwisu transakcyjnego bank informuje wybranych klientów indywidualnie. Komunikat w tej sprawie otrzymują oni w obu wersjach bankowości elektronicznej minimum dwa tygodnie przed wyłączeniem. Dodatkowo, do części klientów rzadziej logujących się do serwisu, kierowane są także wiadomości SMS.

Pierwsi klienci z 700-tysięcznej grupy właśnie zostali powiadomieni o planowanym wyłączeniu, które w ich wypadku nastąpi do 24 czerwca br.

Dla pozostałych klientów z tej grupy nowy serwis transakcyjny na dobre zastąpi poprzedni 8 lipca br. Kolejne etapy procesu wyłączenia zaplanowane są na okres po wakacjach, a jego zakończenie nastąpi do końca 2014 r.

Podoba się Wam nowy serwis mBanku? Czy może wolicie stary, ale jary serwis bez zbędnych wodotrysków?

źró∂ło: mbank

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry