Czy czeka nas reaktywacja „Archiwum X” ?

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT, TELEWIZJA

Przez wiele, wiele sezonów od wczesnych lat 90-tych, jako nastolatkowie oglądaliśmy serial “Z Archiwum X”. Przygody Muldera i Scully pasjonowały nas, odkrywały nowe zainteresowania oraz stawiały pytanie “czy jesteśmy sami we wszechświecie?”. Latające spodki, kontakty z obcymi i niesamowite tematy to główne atuty tego znakomitego serialu science fiction.
Thexfiles
Podczas wywiadu, jakiego udzielił Chris Carter – twórca X-Files, na światło dzienne wypłynęły ciekawe informacje, które zapewne zainteresują fanów serialu. Otóż Pan Carter jest w trakcie pisania scenariusza o tematyce bardzo zbliżonej do “X-Files” oraz prowadzi rozmowy z kanałem telewizyjnym AMC.

Jest duża szansa, że zobaczymy ponownie znane i lubiane twarze na ekranach naszych telewizorów. Nie zostało to oficjalnie potwierdzone, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że doczekamy się reaktywacji najlepszego serialu science fiction lat 90tych.

Pan Carter jako zajawkę podał, że pisząc scenariusz bardzo często bazował na realnych informacjach. Wątki związane z rewelacjami od Edwarda Snowdena czy Juliana Assange będą częścią nowego serialu.

Jako, że wiele bardzo popularnych seriali produkowanych przez AMC, dobiegło końca lub niedługo się skończy, jest duża szansa na koleny hit dla tego kanału.

źródło: Vulture

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry