Wojna na reklamy- Siri kontra Cortana?

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, MOBILE, ŚWIAT, TECHNOLOGIE, Video Brak komentarzy do Wojna na reklamy- Siri kontra Cortana? 122

Firmy produkujące elektronikę bardzo często korzystają z mało wysublimowanej formy reklamy i za wszelką cenę chcą zdyskredytować najbliższą konkurencje.

Najpierw Samsung śmiał się z iPhone’a i żywotności jego baterii. Teraz czas przyszedł na Microsoft, który porównuje Siri firmy Apple do swojego windowsowego wynalazku o nazwie Cortana.

W najnowszym spocie reklamowym Microsoft, porównuje Nokie 635 z windowsem 8.1 na pokładzie z iPhonem 5s. Jeśli nie wiecie, róznica między tymi dwoma modelami jest bardzo duża, głównie w cenie. Nokia jest kilka razy tańsza od iPhone’a 5s.

Wedle filmu można wywnioskować, że iPhone 5s z Siri na pokładzie nie potrafi rozpoznać potocznej mowy i wykonać na ich podstawie poleceń. Jaka jest w tym prawda, trudno osądzić i zapewne wymaga to więcej niż 31 sekund (czas trwania reklamy). Trzeba sobie jeszcze zadać pytanie. Skąd rozpoczął się nagły szał na asystenta w telefonie komórkowym?.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry