Wyślij swoje dziecko na obóz do Korei Północnej

AKTUALNOŚCI, PODRÓŻE, POLSKA, STYL ŻYCIA, ŚWIAT, Video Brak komentarzy do Wyślij swoje dziecko na obóz do Korei Północnej 125

Twoje dziecko marudzi o ciekawych wakacjach, chce wyjechać w egzotyczne miejsce a Ciebie po prostu na to nie stać. Chciałbyś zafundować mu wspaniały obóz nad brzegiem morza z dostępem do prywatnej plaży luksusowe pokoje oraz dostęp do wielu róznych atrakcji?

oficjalna flaga międzynarodowego obozu dla dzieci

oficjalna flaga międzynarodowego obozu dla dzieci

Jeśli odpowiedź brzmi tak i posiadasz około 1000zł (plus kosztu przelotu), to możesz wysłać swoją pociechę na prestiżowy obóz w Korei Północnej. Nie pomyliłem się, tak w Korei Północnej.

Tego lata otworzono tam, po krótkiej przerwie na renowacje, specjalny międzynarodowy obóz dla dzieci. Znajduje się on nad brzegiem morza i zaoferuje on waszym pociechom znacznie więcej, niż to co na codzień mają obywatele tego kraju.


Typowy dzień rozpocznie się od ćwiczeń na świeżym powietrzu, potem sniadanko, gry i zabawy, kąpiel w morzu i inne zajęcia, których spodziewalibyście się na obozie.

Obraz obozu przedstawiony ostatnio przez portal nknews.org odbiega zdecydowanie od powszechnie znanej opinii o Korei Północnej (film u góry).

Ciekawe czemu mają służyć tego typu obozy. Tego dokładnie się nie da określić.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry