Aktorzy The Big Bang Theory żądają „Big Bucks”

AKTUALNOŚCI, MEDIA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT, TELEWIZJA

Serial The Big Bang Theory od wielu lat bije rekordy popularności w USA i na całym świecie. W samych Stanach Zjednoczonych przed telewizorami zasiada około 20 milionów widzów każdego tygodnia. Wraz sukcesem produkcji rośnie również zachłanność aktorów grających główne postacie.

W lipcu miały rozpocząć się oficjalnie zdjęcia do najnowszego sezonu, niestety tak się nie stało. Aktorzy zarządali w nowych kontraktach znacznej podwyżki. Mimo, że ich gaże aktorskie do małych nie należą, otrzymują za odcinek 325 tysięcy, zachcieli zarabiać okrągły milion dolarów za odcinek.

Standardowe wynagrodzenie za odcinek w większości seriali wynosi ok 30-50 tysięcy. Wiadomo, im większy sukces produkcji, tym większe stają się zarobki ich gwiazd. Aktualnie nie wiadomo kiedy zdjęcia się rozpoczną, co jest pewne na premierę 8 sezonu poczekamy trochę dłużej niż wcześniej planowano.

Czy uważacie, że takie wynagrodzenie jest adekwatne do pracy włożonej przez aktorów serialu?

Powiązane wpisy

  • derpr

    Bez aktorów nie ma serialu, ale trudno powiedzieć czy serial jest popularny dzięki aktorom, czy dzięki ludziom, których nie widać, a którzy piszą do niego żarty. Co do samych wynagrodzeń – powinny być adekwatne do tego ile zarabia show, proste.

  • Gosc

    Dlaczego by nie? Stacje ktore emituja program zarabiaja na tym duzo wiecej, dlaczego w takim razie nie dac zarobic aktorom?

  • Jasio

    zdecydowanie nie zasługują .. serial przereklamowany tak samo jak „Przyjaciele” oni tez zarabiali milion dolcow za odcinek .. szkoda że za takie pierdoły ludziom płacą a zawody, które rzeczywiście mają wkład dla społeczeństwa zarabiają drobniaki…


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry