World of Warcraft: Warlords of Draenor zapowiada się ciekawie

AKTUALNOŚCI, GRY, INTERNET, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT, Video Brak komentarzy do World of Warcraft: Warlords of Draenor zapowiada się ciekawie 151

Piąty dodatek do cieszącej się wielkim uznaniem internetowej gry MMORPG firmy Blizzard Entertainment zabierze graczy w podróż do nieokiełznanego świata Draenoru, gdzie wódz orków Grommasz Piekłorycz chce uczynić z Żelaznej Hordy potężne narzędzie podbojów, która wstrząśnie posadami świata. Bohaterowie Hordy i Przymierza muszą stawić czoło niezliczonym przeciwnościom, stworzyć w Draenorze bazę wypadową i pozyskać dla swojej sprawy odważnych sojuszników, by powstrzymać machinę wojenną orków.

„W Warlords of Draenor gracze zapuszczą się na całkowicie niezbadane terytorium” – powiedział Mike Morhaime, Dyrektor Generalny i współzałożyciel Blizzard Entertainment. „Nowe funkcje i elementy, jak choćby warownia, umożliwią bohaterom Azeroth objęcie roli przywódczej na skalę niespotykaną dotychczas w sadze Warcrafta. Z kolei opcja natychmiastowego awansu postaci na poziom 90 gracze pozwoli im od razu rzucić się w wir walki. Jest to najlepszy moment, by ruszyć do boju po stronie Przymierza lub Hordy.”

Wraz z premierą Warlords of Draenor wprowadzi do gry wiele różnorodnych funkcji oraz elementów przeznaczonych dla zaprawionych w bojach weteranów i nowych rekrutów:

Odkryj nowy, dziki świat:
przemierzaj nieprzyjazny, surowy świat Draenoru, który jest ojczyzną ras orków i draenei. Zastaniesz go takim, jaki był niegdyś, i wyruszysz w epicką podróż, odwiedzając zupełnie nowe obszary u boku najsłynniejszych herosów z historii uniwersum Warcrafta.

Zbuduj własną warownię: wznieś własną twierdzę w Draenorze, rozbuduj ją i zostań jej dowódcą. Zgromadź towarzyszy i zbieraj z ich pomocą zasoby oraz wysyłaj ich na misje.

Błyskawicznie awansuj postać do poziomu 90†: bezpośrednio po dokonaniu zakupu przedpremierowego dodatku awansuj wybranego bohatera do poziomu 90, dzięki czemu błyskawicznie osiągniesz pełną gotowość bojową i z łatwością rzucisz się w wir nowych przygód w towarzystwie znajomych.

Podziwiaj nowe modele postaci: całkowicie odświeżono modele oraz animacje wielu spośród starszych, grywalnych ras, zachowując jednocześnie niepowtarzalny styl charakterystyczny dla World of Warcraft.

Rzuć wyzwanie przygodzie do poziomu 100: zdobądź niespotykane wcześniej moce i odblokuj premie, które dodatkowo wzmocnią twoje zdolności podczas awansowania na 100 poziom doświadczenia.

Premiera zapowiadana jest na koniec bieżącego roku. Aktualnie trwa przedsprzedaż dzięki której można zyskać automatyczny boost bohatera na 90 poziom gry.

źródło: Blizzard Entertainment

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry