Horoskop na sierpień 2014 r. od Wróżki Gaudencji

AKTUALNOŚCI, HOROSKOP, STYL ŻYCIA

W gwiazdach i kartach tarota zapisana jest nasza przyszłość. To one mówią nam o tym co czeka nas w najbliższym czasie. Informują o troskach, problemach czy niespodziankach losu, czyhających na każdym kroku. Los często uzależniony jest od gwiazd dlatego też warto wiedzieć co czeka nas w ciągu najbliższych dni. Sprawdź swój horoskop i przekonaj się sam.

Baran (20.03-20.04)

W sierpniu serce będzie podpowiadało Ci, że czas pomyśleć o swoim życiu uczuciowym. Zakochana w Tobie osoba czeka na znak. Przed BARANEM w tym miesiącu możliwe są finansowe tarapaty. Pod żadnym pozorem nie zadłużaj się ponownie. Twoim największym sprzymierzeńcem okaże się WAGA. Dobre dni to wtorki i soboty.

Byk (21.04-21.05)

W sierpniu czeka Cię wyjazd, który dostarczy wielu miłych wrażeń i cennych znajomości. Osiągniesz stabilną sytuację finansową. Nie musisz bać się o środki na życie. Gwiazdy Cię wspierają , kuj żelazo póki gorące. Przyjazny znak SKORPION. Dobre dni to środy.

Bliźnięta (22.05-22.06)

W sierpniu gwiazdy zadbają o nową energię, ale uważaj na co ją spożytkujesz. Nie angażuj się w przegrane sprawy, nie wyjdzie Ci to na dobre. Właśnie nadchodzi czas na wielki sukces zawodowy i małe kłopoty sercowe. Trzymaj z RAKIEM. Dobre dni to czwartki.

Rak (21.06-22.07)

W sferze uczuciowej sierpień obdarzy Cię wielkimi zmianami. Jeśli jesteś w związku, namów partnera na atrakcyjny wyjazd, między wami znowu zaiskrzy. Single czeka wybuch namiętności. Osiągniesz stabilną sytuację finansową. Przyjazny znak KOZIOROŻEC. Dobre dni to soboty.

Lew (23.07-22.08)

Dzięki sprzyjającemu układowi planet wszystko ułoży się po Twojej myśli. Największe problemy same się rozwiążą. Poprawi się sytuacja finansowa. Przykładaj więcej wagi do wypowiadanych słów. Komuś spod znaku WODNIKA zależy na Tobie. Dobre dni to piątki i soboty.

Panna (23.08-22.09)

W uczuciach ciesz się tym co masz, nie szukaj nowych znajomości i wrażeń. Czas jest teraz Twoim sprzymierzeńcem. Praca nie da o sobie zapomnieć. Przed Toba spore wyzwanie. Nie narzucaj się chytremu BYKOWI. Dobre dni to wtorki.

Waga (23.09-23.10)

Sierpień to dobry moment na nowe plany i przygotowania, które jesienią wyniosą Cię jeszcze wyżej. Jeśli planujesz podróż lub wyjazd, to koniecznie po 15, wtedy wszystko się powiedzie. Nie obiecuj sobie zbyt wiele po WODNIKU. Dobre dni to czwartki.

Skorpion (24.10-22.11)

Twoim sprzymierzeńcem jest teraz woda. Dlatego dobrze zrobi Ci odpoczynek nad jeziorem lub morzem. Nie żałuj pieniędzy na realizację swoich skrytych marzeń. Masz obecnie wielką przychylność gwiazd w sprawach partnerskich. Wykorzystaj to. Do Twojego sukcesu przyłoży rękę WAGA. Dobre dni to środy.

Strzelec (23.11-21.12)

Staraj się trzymać nerwy na wodzy, a przede wszystkim nie złość się na partnera i domowników. W połowie sierpnia gwiazdy wywołają „wrzenie” w stałych związkach. Na single miłość może spaść jak grom z jasnego nieba. Wrażenie, że brakuje ci środków do życia wkrótce minie. Miłe chwile w towarzystwie osoby spod znaku RYB.

Koziorożec (22.12-19.01)

W sierpniu gwiazdy będą sprzyjać Twoim finansom. Pora zadbać o swój wypoczynek. Zrób wszystko, żeby choć na krótko wyjechać. W związku możliwe nieporozumienia, które szybko miną a potem będzie miło i bezpiecznie. Mile zaskoczy Cię pani LEW. Dobre dni to poniedziałki i wtorki.

Wodnik (20.01-18.02)

Dla WODNIKÓW sierpień to miesiąc spokoju i relaksu. W drugiej połowie miesiąca niewykluczony przypływ sporej gotówki. Samotne WODNIKI mają szanse dzięki krewnym poznać partnera na dłużej. W stałych związkach będzie miło i bezpiecznie. Uważaj na zawistnego STRZELCA. Dobre dni to czwartki.

Ryby (19.02-20.03)

Dobra passa Cię nie opuści. Sierpień jest doskonały na dokonanie korzystnych transakcji lub podjęcie dodatkowej pracy. Możesz tez liczyć na wsparcie finansowe partnera. Samotne RYBY mają szansę na to, że ich poszukiwania idealnego partnera skończą się sukcesem. Nie ufaj PANNIE. Dobre dni to soboty.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry