MultiPhone z ośmiordzeniowym procesorem dobije konkurencję?

AKTUALNOŚCI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Wszyscy zachwalają flagowe smarfony największych korporacji takich jak Apple czy Samsung. Istnieją jednak na rynku inne rozwiązania na które warto zwrócić uwagę, szczególnie wtedy gdy nasze portfele nie pękają od ilości gotówki, a oczekujemy dobrej jakości i mocy. Tu przychodzi na pomoc firma Prestigio z nowym modelem ośmiordzeniowego smartfona MultiPhone.

Marka Prestigio, specjalizująca się w łączeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz eleganckiego design’u, obecna ze swoim portfolio produktowym w 85 krajach, anonsuje rynkowi nowego flagowca – model PSP5508DUO.

multiphone5508duo

– Niesamowita moc procesora octa core sprawia, że każde zadanie postawione smartfonowi zostanie płynnie i skutecznie wykonane. Wydajność w grach skorelowana jest z dużym komfortem, który użytkownicy odczują dzięki 5-calowemu wyświetlaczowi z matrycą IPS. Oglądanie filmów i multimedialna rozrywka staną się ogromną frajdą. Nie zapomnieliśmy także o designie – smartfon jest po prostu piękny – ocenia Andrzej Zalewski, Product Line Sales Manager Prestigio Smartphones.

Super wydajny procesor octa core
Rdzenie procesora są całkiem niezależne, dlatego do mniej wymagających aplikacji wystarczy działanie jednego z nich. Aplikacje najbardziej obciążające procesor obsługiwane są przez większą ich liczbę. Takie rozwiązanie jest istotne, gdyż im mniej rdzeni jest zaangażowanych, tym dłuższa żywotność baterii. Na niezależnej pracy rdzeni opiera się też zaawansowany multitasking. Im więcej aplikacji użytkownik uruchomi, tym więcej rdzeni procesora zostanie uaktywnionych, aby je obsłużyć. Ośmiordzeniowy CPU wspierany jest przez chip graficzny oparty na konstrukcji quad core, co zapewnia dużą wydajność w grach oraz olśniewające efekty graficzne. Tryb poprawy obrazu Clear MotionTM sprawia, że świat rozrywki w jakości HD budzi jeszcze więcej emocji.
Najlepszy obraz w stylowej oprawie

MultiPhone PSP5508DUO oferuje czytelny, pięciocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 720×1280 pikseli z pełną laminacją. Takie rozwiązanie jest optymalne w kontekście czytania, przeglądania stron internetowych oraz odtwarzania multimediów. Ekran zabezpieczony jest przez wytrzymałą powłokę szkła DragonTrail, która chroni przed zadrapaniami i uszkodzeniami. Tafla wyświetlacza zatopiona jest w ultracienkim, zwartym korpusie urządzenia, co sprawia że smartfon jest poręczny i dobrze leży w dłoni. Minimalistyczny design, proste linie oraz metalowe elementy wykończenia nadają smartfonowi charakteru urządzenia klasy premium. W zestawie znajdziemy także osłonę na tył obudowy.

Najważniejsze cechy zapewniające funkcjonalność
Prestigio MultiPhone PSP5508DUO jest smartfonem do różnorodnych zastosowań wymagających zaawansowanych parametrów. Aparat główny z matrycą 13MPx, pomocniczym autofokusem i podwójnym doświetleniem LED dostarcza wyrazistych, ostrych zdjęć i klipów, podczas gdy frontowa matryca 5MPx spełni rolę narzędzia do popularnych selfies i wideo rozmów.

Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android 4.4, który oferuje zwiększoną wydajność, dopracowany wygląd i wiele nowych funkcji. Elegancki interfejs użytkownika w połączeniu z optymalizacją produktywności stanowią o jakości tej nowej platformy.
MultiPhone PSP5508DUO korzysta z trybu dual SIM, co daje użytkownikowi możliwość integracji dwóch niezależnych linii telefonicznych w obrębie jednego urządzenia. Jedna karta może służyć do tradycyjnych dla telefonu zadań, takich jak dzwonienie i komunikacja tekstowa, a drugą możemy przeznaczyć do transferu danych – korzystna taryfa operatora bądź darmowy Aero2.

Preinstalowane aplikacje

Model PSP5508DUO oferuje gamę dodatkowych usług i aplikacji:

•MultiCloud: darmowa, bezpieczna chmura o pojemności 200GB dla klientów Prestigio;
•OfficeSuite Pro: lider mobilnego oprogramowania biurowego do edycji dokumentów;
•Prestigio eReader: aplikacja do otwierania e-książek zgromadzonych w bibliotece Prestigio;
•NavitelNavigator: aplikacja nawigacyjna dla użytkowników prywatnych i zastosowań flotowych:
•McAfee: zaawansowany program antywirusowy do użytku na urządzenia mobilne;
•Prestigio MultiStore: platforma z wyselekcjonowanymi aplikacjami, dostępnymi dla użytkowników z poziomu urządzeń Prestigio.

Smartfon PSP5508DUO zadebiutuje w sierpniu w cenie jedynie 899 zł.

Powiązane wpisy

  • kpp

    a co teraz nie jest reklamą …

  • p

    Tekst reklamowy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry