Nowy sezon „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już za miesiąc

AKTUALNOŚCI, MEDIA, MUZYKA, POLSKA, ROZRYWKA, TELEWIZJA

Nowi uczestnicy, nowe wyzwania i nowe gwiazdy światowego formatu. To wszystko czeka nas w drugiej odsłonie hitowego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który na świecie zebrał niemal miliardową widownię. Wiosną, program, w którym polskie gwiazdy przeistaczały się w ikony rodzimej i światowej sceny muzycznej przyciągał przed telewizory średnio 3 miliony widzów, i szybko stał się wiodącym show wśród wszystkich stacji telewizyjnych. Królową aktorskich i wokalnych zmagań w wiosennej edycji programu okazała się Katarzyna Skrzynecka, którą jesienią zobaczymy za stołem jurorskim. Towarzyszyć jej będą znani widzom z pierwszego sezonu programu: uwielbiany przez Polaków aktor Paweł Królikowski, światowej sławy mezzosopranistka Małgorzata Walewska oraz wizjoner polskiej sceny klubowej DJ Adamus. Program poprowadzi niezastąpiony męski duet: Piotr Gąsowski, Maciej Dowbor.

O Złotą Twarz i czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny powalczą: aktorka kochana przez miliony widzów, zdobywczyni brylantowego mikrofonu w show „jak Oni śpiewają” – Joanna Liszowska; Barbara Melzer, aktorka teatralna, którą miłośnicy musicali z pewnością pamiętają ze spektaklu „Metro”; pochodząca z najbardziej znanej muzycznej rodziny w Polsce wokalistka Magda Steczkowska oraz aktorka serialowa i filmowa Maja Bohosiewicz.

W męskim gronie uczestników znajdą się: znakomity aktor komediowy Jacek Kawalec; cudowne dziecko polskiej piosenki lat ’90, kompozytor, piosenkarz i aktor musicalowy – Jakub Molęda; profesor i wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie, utalentowany, wielokrotnie nagradzany (m.in. nagroda im. Tadeusza Łomnickiego) aktor teatralny, telewizyjny i filmowy Marcin Przybylski oraz łamacz kobiecych serc, aktor i wokalista znany widzom seriali: „2XL”, „To nie koniec świata!” i „Pierwsza miłość” – Marek Kaliszuk. Kto z nich najwierniej przeistoczy się w największe ikony światowej sceny muzycznej? Czyje popisy wokalne 
i sceniczne najbardziej porwą jury oraz zgromadzoną w studiu i przed telewizorami publiczność? Kto da 
z siebie wszystko, a kogo pokona trema?

To pytania ważkie, ale nie najważniejsze, bo podobnie jak 
w pierwszej edycji – nie rywalizacja jest istotą tego programu. Przede wszystkim liczyć się będzie wspaniała zabawa podczas przemian w gwiazdy światowego formatu oraz cel, na który zwycięzcy poszczególnych odcinków i finału przeznaczą swoją wygraną. Mogą wesprzeć chorą osobę, dom dziecka czy też schronisko dla zwierząt.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – 6 września (sobota) godzina 21.55 na Polsacie

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry