Arnold Schwarzenegger odwiedzi Wrocław i spotka się z fanami

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA

Niedawno pisaliśmy o nowym Terminatorze 5. Jeszcze zanim dojdzie do premiery filmu będziecie mieli szansę zobaczyć Arniego na żywo podczas spotkania z cyklu „An Evening with Hollywood Star”

Odbędzie się ono, 17 listopada o 19:30 w gmachu Hali Stulecia. Bilety są już dostępne w sprzedaży a ich ceny są w przedziale od 90 do 690 złotych. Biletów już zostało niewiele, więc jeśli chcielibyście zobaczyć Pana Terminatora na żywo to warto się pospieszyć.

Wedle organizatorów, wydarzenie przybierze formę wywiadu, który przeprowadzi jeden z najpopularniejszych brytyjskich dziennikarzy, ekspert i autor bestsellerowych książek na temat Hollywood – Sandro Monetti. Częścią rozmowy będzie również sesja pytań i odpowiedzi z publicznością. Dla jeszcze większego komfortu gości, całość transmitowana będzie dodatkowo na ogromnym ekranie w tle sceny. Chętnym, organizator zapewnia tłumaczenie symultaniczne. Gości przywita wszechstronnie utalentowana aktorka, wokalistka oraz jedna z najbardziej cenionych lektorek w naszym kraju – Ada Gostkowska.

Część dochodu ze sprzedaży biletów przekazana zostanie na rzecz Fundacji Bátor Tábor, która jest Partnerem wydarzenia. Bátor Tábor jest członkiem międzynarodowej organizacji Serious Fun Children’s Network, założonej 25 lat temu przez zdobywcę Oscara – Paula Newmana. Fundacja pomaga dzieciom z chorobami nowotworowymi, cukrzycą, młodzieńczym idiopatycznym zapaleniem stawów oraz hemofilią.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry