Czas na ekstremalny „Ostry Dyżur”. Nadchodzi „The Knick”.

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, ŚWIAT, TELEWIZJA, Video Brak komentarzy do Czas na ekstremalny „Ostry Dyżur”. Nadchodzi „The Knick”. 138

Przez co najmniej dekadę emitowany był w Stanach Zjednoczonych serial „Ostry Dyżur”. Gdy ten się skończył, znalazły się kolejne wypełniacze, tejże bardzo popularnego gatunku seriali dramatyczno-obyczajowego. Większość wydawała się być robiona na jedno kopyto, niewiele różniąc się od pozostałych.

W tym roku amerykański kanał filmowy CINEMAX zaproponuje widzom zdecydowanie bardziej ekstremalną wersję „Ostrego Dyżuru”. Jeśli znudziły was romansidła z „Chirurgów” czy naciągane scenariusze z „Na dobre i na złe” zapraszamy was do Nowego Jorku z początku 20 wieku.

Wspaniałe dekoracje i klimat 1900 roku został odtworzony w wybranych miejscach Nowego Jorku. Zdjęcia kręcono w Brooklynie oraz w dolnych częściach Manhattanu.

O czym jest serial? Przedstawia trudne dla medyków jak i pacjentów czasy. Lekarze szpitala Knickerbocker mają za zadanie obniżyć śmiertelność leczonych tam pacjentów. Ich sposoby nie zawsze przypominają to, co widzieliście w różowych okularach lekarzy i pacjentów na przykład Leśnej Góry.

Premiera The Knick już dziś na naszej polskiej wersji CINEMAX, dzień po premierze amerykańskiej. Koniecznie włączcie odbiorniki telewizyjne o godzinie 22.00. Powtórka na CINEMAX 2 jutro też o 22.00.

Jeśli macie dostęp do usługi HBO GO, serial jest już teraz dostępny pod tym adresem

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry