Diana King nadal tworzy wspaniałą muzykę

AKTUALNOŚCI, KONCERTY, MUZYKA, ROZRYWKA, ŚWIAT, Video Brak komentarzy do Diana King nadal tworzy wspaniałą muzykę 102

Wszyscy doskonale pamiętamy Dianę King i jej wielki światowy hit „Shy Guy”. W drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych miała dobrą passę i wydała kilka bardzo udanych albumów. Na listach przebojów królowały piosenki L-L-Lies oraz „I say a little prayer for you” z filmu „My Best Friends Wedding”.

Po rozstaniu z wytwórnią „Work (Sony BMG)” związała się z Maverick Records dla której nagrała album pt: „Respect” bez wielkiego echa. Potem na wiele lat zniknęła z międzynarodowej sceny muzycznej i postanowiła założyć własny biznes. Tak powstała jej mini wytwórnia muzyczna ThinkLikeAGirl Music Inc.

Nakładem nowego wydawnictwa w 2011 roku ukazała się bardzo oryginalna i świetnie zrealizowana płyta pt: „Agirlnameking”. Diana King od tego czasu zaczęła bardzo indywidualna drogę promocji swojej twórczości.

Wykorzystuje do tego celu media społecznościowe. Utrzymuje ponadto bliski kontakt z fanami i promuje pozytywne zachowania wśród ludzi. Często podróżuje w różne zakątki świata i bierze udział w festiwalach muzycznych.

Dziw bierze, że tacy świetni i oryginalni artyści, kreujący pozytywne zachowania wśród ludzi nie są promowani. Mamy natomiast bełkot bez ładu i składu, teksty o dupie marynie i piszczące tępe nastolatki. Wielka szkoda. Powinniśmy wspierać niezależnych artystów zdecydowanie bardziej niż to się dzieje teraz.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry