Microsoft wypuszcza telefon Nokia 130. Czyli dawne czasy na wypasie.

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE, Video Brak komentarzy do Microsoft wypuszcza telefon Nokia 130. Czyli dawne czasy na wypasie. 2214

Jeśli brakuje Wam telefonu, który po kilku godzinach nie przestanie działać to czytajcie dalej. Microsoft bardzo pozytywnie zaskoczył mnie wczorajszą wiadomością. Już niedługo na rynku pojawi się nowy model telefonu Nokia o magicznym numerku 130. Cóż takiego wspaniałego w nowym tworze mobilnym giganta z Redmond? Postaram wam częściowo przybliżyć jego możliwości.

Nokia 130 będzie kosztować 19 euro czyli około 90PLN. To nie koniec jej zalet. W małej kompaktowej formie zostały zamknięte wszystkie najbardziej elementarne funkcjonalności telefonu komórkowego jakie znamy z przeszłości. Dawno dawno temu telefony pozwalały na nieprzerwaną ładowaniem baterii pracę przez wiele dni. Nokia 130 pozwoli wam na to bez większych problemów.

Producenci twierdzą, że na jednym ładowaniu będzie można rozmawiać bez przerwy aż przez 13 godzin! Dodatkowo czas uśpienia utrzyma telefon przez niespotykaną nawet w najlepszych smartfonach ilość 36 dni!. Ponadto telefon będzie proponował nieco więcej niż tylko możliwość bezproblemowych rozmów. Przy użyciu karty microSD nawet do 32 GB będzie możliwość wgrania do 6000 piosenek w formacie mp3 oraz ulubionych filmów (choć nie wyobrażam sobie oglądania czegokolwiek na ekranie 1,8 cala).

Telefon będzie wyposażony w interfejs USB,Bluetooth, czytnik kart microSD co powinno ułatwić dzielenie się zawartością multimedialną ze znajomymi. Będzie on dostępny w wielu kolorach oraz zakupić będzie można również model, który da możliwość używania dwóch kart SIM jednocześnie.

Jak dla mnie bomba, szczególnie jako telefon awaryjny podczas długich wypraw bez dostępu do źródeł prądu!

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry