Tablet LG G Pad 8.0 z LTE – polska premiera we wrześniu

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Już we wrześniu na polskim rynku firma LG wprowadzi nową wersję G Pad 8.0 w wersji 4G. LG jest obecnie liderem na rynku smartfonów wyposażonych w łączność LTE, a wprowadzenie LG G Pad 8.0 4G ma dodatkowo zapewnić marce pierwsze miejsce w tej kategorii na rynku tabletów. G Pad 8.0 w wersji LTE zapewnia niezrównaną szybkość połączeń i mobilność pozwalającą cieszyć się multimediami zawsze i wszędzie.

LG G Pad 8.0 4G wyposażono w funkcję synchronizacji, pozwalającą na bezproblemową wymianę danych z innymi urządzeniami wyposażonymi w system Android. Dzięki QPair 2.0 użytkownicy mogą, po połączeniu się ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth, wygodnie odbierać połączenia, zarządzać powiadomieniami, a także wysyłać wiadomości bezpośrednio z tabletu.

Inne ważne funkcje LG G Pad 8.0 4G:
Touch & Shoot pozwoli szybko i sprawnie uchwycić niezapomniane chwile. Jedno dotknięcie ekranu G Pad automatycznie dobierze zaawansowane parametry zdjęcia i je wykona, oszczędzając czas potrzebny na samodzielne przygotowanie ujęcia.

Gesture Shot to łatwy sposób na udane „selfie”. Wystarczy otworzyć i zacisnąć dłoń przed obiektywem, by – bez naciskania żadnego przycisku – już po trzech sekundach, otrzymać świetne zdjęcie.
Smart Keyboard czyni pisanie na 8-calowym ekranie równie prostym, jak na smartfonie. Smart Keyboard analizuje nasz styl pisania i intuicyjnie dobiera poprawne wyrazy, redukując ilość błędów nawet o 75%.

KnockCode™ to unikalna funkcja zabezpieczeń LG, która pozwala włączyć i odblokować urządzenie jednym płynnym ruchem. LG G Pad może być używany przez całą rodzinę – system pozwala spersonalizować wzór odblokowania nawet dla czterech użytkowników, co ogranicza konieczności dzielenia się osobistymi danymi.

G Pad 8.0 4G trafi do sklepów na kluczowych rynkach europejskich już w połowie sierpnia.
W Polsce będzie dostępny na początku września. W pierwszej kolejności w ofercie Plus, a następnie u kolejnych operatorów.

G Pad 8.0 4G – najważniejsze cechy:
Ekran: 8.0-calowy IPS (1280×800 / WXGA)
Procesor: 1.2 GHz Quad-Core
Pamięć: 16 GB eMMC / 1 GB RAM / microSD
Kamera: tylna 5 MP / przednia 1,3 MP
Bateria: 4200 mAh
Wymiary: 210,8 x 124,2 x 9,9mm
Waga: 344 g
Łączność: Wi-Fi / 4G LTE
Kolor: czarny / biały
Inne: QPair 2.0 / Touch & Shoot / Gesture Shot / Smart Keyboard / KnockCodeTM

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry