Kolejny smartfon od Prestigio MultiPhone 5453DUO

AKTUALNOŚCI, MOBILE, POLSKA, TECHNOLOGIE

Kolejny smartfon od firmy Prestigio ma swoją polską premierę. Jeśli szukacie niedrogiego telefonu o całkiem dobrych prarametrach technicznych to ten model może się okazać dobrym wyborem. Cena nie jest zaporowa, wynosi 469 PLN.

Dla każdego, kto sięga po smartfon danej marki niezwykle istotna jest płynna obsługa programów i aplikacji, dlatego nowy MultiPhone 5453DUO posiada czterordzeniowy procesor, wspomagany 1GB pamięci operacyjnej. Na takiej konfiguracji Android w wersji 4.4 działa stabilnie dając użytkownikowi komfort pracy i płynność obsługi multimediów. Producent zadbał również o 4,5-calowy wyświetlacz qHD (960*540) z matrycą IPS, dzięki czemu urządzenie optymalnie nadaje się do czytania, oglądania filmów, czy przeglądania zasobów sieci bez względu na kąty patrzenia.

– Model 5453DUO wyróżnia ciekawa kolorystyka i minimalistyczny design, które mogą się podobać. Smartfon to przecież nie tylko urządzenie komunikacyjne, ale także gadżet, który powinien komponować się z zawartością damskiej torebki lub studenckiego plecaka. Dlatego proponujemy aż trzy wersje kolorystyczne obudowy – białą, czarną i grafitową – wtedy każdy znajdzie coś dla siebie – twierdzi Andrzej Zalewski, Product Line Sales Manager Prestigio Smartphones.

Smartfon wyposażono w aparat główny o rozdzielczości 8MPx z pomocniczym autofokusem. 
To w zupełności wystarczy do rejestrowania ważnych momentów z odpowiednią ostrością 
i nasyceniem kolorów. Przednia kamerka oferuje rozdzielczość 2MPx, a jej naturalnym zastosowaniem są wideo rozmowy oraz tzw. selfies. Na pokładzie zainstalowano pamięć na dane o pojemności 8GB, ale docelowo można ją powiększyć aż do 40GB. Warto także podkreślić, że każdy użytkownik otrzymuje dodatkowo aż 200GB w chmurze Prestigio MultiCloud. Dodatkowe bonusy dla klientów marki to już tradycja. Darmowe e-książki na prestigioplaza.com, pakiet biurowy OfficeSuite Pro czy oprogramowanie antywirusowe McAfee to tylko niektóre z propozycji.

Smartfon oferuje zaawansowane możliwości łączności, zarówno tej komórkowej związanej 
z transmisją danych z prędkością pobierania do 21.1Mb/s, jak i bezprzewodowego przesyłu plików bądź muzyki za pośrednictwem technologii Bluetooth 4.0. Moduł GPS pozwala na korzystanie z aplikacji nawigacyjnych oraz funkcji geolokalizacyjnych, umożliwiających działanie wielu przydatnych programów. Zastosowany w urządzeniu tryb dual SIM rozdziela życie prywatne od zawodowego separując kontakty i ustawienia przypisane do dwóch różnych numerów telefonu. Można także zastosować podział według linii GSM / WCDMA, a więc jednej karcie przypisać funkcje telefoniczne, a drugą uczynić odpowiedzialną za transfer przy użyciu korzystnej taryfy bądź darmowego Aero2.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry