Nowe pasmo TVP2 oraz premiera „O mnie się nie martw”

AKTUALNOŚCI, MEDIA, POLSKA, ROZRYWKA, SERIALE TV, TELEWIZJA, Video Brak komentarzy do Nowe pasmo TVP2 oraz premiera „O mnie się nie martw” 281

Telewizja Polska przygotowuje na jesień mocną ramówkę. TVP 2 planuje uruchomić specjalne pasmo serialowe, które zadebiutuje wraz z nowymi produkcjami. Już wcześniej donosiliśmy, że TVP odnosi sukcesy i oglądalność szczególnie pozycji serialowych jest wysoka na tle konkurencji. Nie dziwi więc, że inwestuje w nowe produkcje z nadzieją na jeszcze większą popularność.

5 września na ekrany widzów zawita nowy serial obyczajowo-komediowy pt. O mnie się nie martw. W roli głównej wystąpi Joanna Kulig. Aktorka głównie filmowa po zapoznaniu się ze scenariuszem i zarysem serialu podjęła się zagrania Igi Małeckiej.

Bohaterka, którą gra Joanna Kulig, jest samotną matką wychowującą dwójkę dzieci, podwójną rozwódką. Jest bez wykształcenia, bez pieniędzy i jeszcze straciła pracę. Trafia w środowisko prawników i poznaje Marcina Kaszubę, przystojnego mecenasa (debiut Stefana Pawłowskiego).

Co z tego wyniknie? Możemy się domyślać. Będzie można też śledzić losy klientów kancelarii prawniczej. W serialu zagrają m.in. Andrzej Zieliński, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Maciąg, Paweł Domagała. Katarzyna Zielińska zagra bardzo czarny charakter.

W krótkim filmie przedstawia swoją postać:

Serial liczy 13 odcinków. Pierwszy odcinek można obejrzeć 5 września o 20 na antenie TVP2. Serial będzie konkurował o oglądalność z polsatowskim „Tańcem z gwiazdami”. Ciekawe, co wybiorą telewidzowie?

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry