Resident Evil: The Final Chapter będzie opóźniony

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, ROZRYWKA, ŚWIAT, Video Brak komentarzy do Resident Evil: The Final Chapter będzie opóźniony 133

Fani sagi „Resident Evil” muszą uzbroić się w cierpliwość. Zdjęcia do filmu zostaną przesunięte z powodu ciąży Milii Jovovich. Aktorka przekazała te wiadomości na oficjalnym koncie portalu społecznościowego Facebook.

fot. Georges Biard/cc.3.0

fot. Georges Biard/cc.3.0


Sama ona oraz jej mąż są bardzo podekscytowani przyjściem na świat ich drugiego potomka. Aktorka stwierdziła, że zabawy z zombmiakami mogłyby zaszkodzić jej ciąży i mówiąc poważnie, chce zrobić najlepszy film, jaki potrafi, a w obecnej sytuacji jest to niemożliwe. Zdjęcia z Milą rozpoczną się w następne wakacje.

Premiera filmu nie jest jeszcze znana. The Final Chapter będzie ostatnią cześcią tejże popularnej wśród fanów sciencie fiction sagi. W międzyczasie fanów Mili Jovovich zachęcam do obejrzenia jej innych filmów takich jak np. KUFFS. Zapomnianej choć rewelacyjnie zrealizowanej komedii przygodowej w której Mila partnerowała Christianowi Slaterowi.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry