Taylor Swift porzuca muzykę country dla kiepskiego popu?

GWIAZDY, MUZYKA, ROZRYWKA, Video Brak komentarzy do Taylor Swift porzuca muzykę country dla kiepskiego popu? 236

Patrząc na karierę muzyczną Taylor Swift można stwierdzić, że przez kilka lat kształtowała się sympatyczna piosenkarka muzyki country z dużym potencjałem. Niestety po wielu ciekawych przebojach typowo Country-POP Taylor zdecydowała na opuszczenie tej rodziny. Można było to zdecydowanie wyczuć w ostatnim albumie.

Aby totalnie pokazać światu nową Taylor Swift wokalistka zaanonsowała nowy album pt: 1989, który trafi do sprzedaży w październiku bieżącego roku. Promuje go piosenka Shake it Off, w której to Taylor tłumaczy się częściowo ze zmian w swoim wizerunku jak i zmian w tworzonej muzyce.

Shake it off to typowy popowy kawałek nie wyróżniający się specjalnie na tle innych piosenek. Na uwagę zasługuje sympatyczny teledysk. Dzięki niemu piosenka trochę zyskuje, przynajmniej w moich oczach.

Najnowszy singiel najwidocznie podoba się nastoletniej publiczności. W ciągu zaledwie jednego dnia obejrzało go na Youtube ponad 3 miliony osób. Dodatkowo piosenka pnie sie na szczyt listy bilboardu „Trending 140” – czyli listy tworzonej na podstawie udostępnień informacji o piosence na platformie Twitter.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry