Najnowszy model HTC One z Windowsem na pokładzie

GADŻETY, MOBILE, TECHNOLOGIE

Szykuje się powoli konkurencja dla smartfonów z rodziny Lumia. HTC wkracza do akcji z najnowszym modelem HTC One M8 z windowsem.

W 2013 roku firma HTC zdefiniowała nową jakość smartfonów tworząc HTC One. Piękny, wykonany z jednego kawałka aluminium smartfon zdobył wiele prestiżowych nagród i zyskał dużo pochwał od użytkowników. Oryginalnie posiadający system Android kontynuował dobrą passę producenta w tej działce.

Wielu heavy userów telefonów marki HTC pamięta z przeszłości, że firma głownie produkowała telefony z systemem firmy Microsoft. W 2014 roku wraca do korzeni i udostępniła najnowszą edycje HTC One M8 z systemem Windows na pokładzie.

Niestety telefon na początku będzie dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych a plany dystrybucji w Europie czy dokładniej w Polsce nie są jeszcze znane. Jest bardzo prawdopodobne, że tak czy inaczej telefon trafi na nasz kontynent. Jeśli tak będzie to przyszli posiadacze nie powinni mieć problemów z jego użytkowaniem. Telefon bowiem wyposażono w gniazdo nanoSIM i standardy przesyłu danych (LTE) jakie są w Polsce.

Jeśli nie zależy Wam na windowsie szczerze polecam HTC One z poprzedniego roku (wersja M7) telefon nawet w dzisiejszych realiach nie zawiedzie nawet w wyczerpujących zadaniach.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry