XBox One: Tańsze gry i możliwość darmowego grania przez 24 godziny.

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, GRY, KOMPUTERY, POLSKA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Bardzo prawdopodobne, że użytkowników XBOX One czeka miła niespodzianka. Premiera w Polsce odbędzie się już niebawem, bo na początku września, a jak donoszą portale internetowe szykowana jest kolejna akcja. Wszystko możliwe, że posiadacze najnowszej konsoli od Microsoftu będą mieli możliwość testowania płatnych gier ( w pełnej wersji) przez 24 godziny. Byłoby to niewątpliwą zaletą konsoli, gdyż taka usługa byłaby jedyną w swoim rodzaju.

Free Play Day with Gold bo tak prawdopodobnie będzie nazywać się nowa usługa, będzie dostępna dla posiadaczy abonamentu „XBOX Live Gold”. Jak donosi Eurogamer usługa jest w trakcie testów. Już teraz abonamentowa usługa XBL Gold jest bardzo dobrym wyborem dla graczy.

Każdego miesiąca użytkownicy otrzymują dwie gry, które mogą zachować i używać nawet po zakończeniu subskrypcji. Nowa usługa darmowego testowania pełnych wersji gier może tylko pozytywnie wpłynąć na sprzedaż konsol w miejscach gdzie już są dostępne jak i nowych w których to premiera dopiero nastąpi.

Powiązane wpisy

  • ciekawe podejście marketingowe, dodałbym żęby wydłużyć ten czas do 5 dni 🙂 bardziej uzależniłoby graczy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry