Serial na podstawie filmu „Raport Mniejszości” powstanie niebawem

FILM, ROZRYWKA, SERIALE TV

Jak donosi IGN, Steven Spielberg wraz ze scenarzystą Maxem Borensteinem pracują nad telewizyjną wersją filmowego hitu z 2002 roku „Raport Mniejszości”. Serial jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie, ale wiadomo już, że główny wątek będzie związany z Agencją Prewencji Departamentu Sprawiedliwości, znaną już dobrze z filmu pełnometrażowego.

Do serialu Spielberg chce zatrudnić do głównej roli bardzo znanego aktora, aby przyciągnąć przed ekrany telewizorów jak największą liczbę odbiorców. Chwilowo Spielberg pracuje nad „wojennym” projektem z Tomem Hanksem i planuje zaangażować się w kreację nowego serialu tak szybko jak to tylko możliwe.

Zainteresowanie telewizyjną ekranizacją „Raportu Mniejszości” spowodowane jest dość dużym sukcesem serialu „Person of Interest”, który tematycznie ociera się delikatnie o wątki poruszane w oryginalnym filmie. Serwis The Warp próbował skontaktować się z Amblin Television odnośnie potwierdzenia planów, niestety nie uzyskał konkretów. Możemy tylko czekać na 2015-2016 rok, gdyż wcześniej serialowej adaptacji filmowego hitu raczej nie zobaczymy.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry