Windows 9 Preview z szybkim updatem

KOMPUTERY, Redakcja poleca, TECHNOLOGIE

Najbliższa premiera Windowsa 9 w wersji Preview, która ma się odbyć we wrześniu bardzo prawdopobne, że będzie posiadać funkcjonalność szybkiego update’u. Jak informuje CNet i Gizmodo w wersji 9 popularnych okienek zaimplementowany będzie guzik szybkiego ulepszenia posiadanej wersji Windows.

Czyli korzystający z wersji preview, nie będą musieli przeinstalowywać systemu i będą mogli testować go na tych samych danych wykonując prostą procedurę doinstalowania nowych funkcji.

Jak pisaliśmy wcześniej. Wielu posiadaczy komputerów korzysta jeszcze z Windowsa XP. Duża część nie chce porzucić Windowsa 7 na rzecz nowego Windowsa 8 czy niedawno opublikowanego 8.1 a czeka na nas kolejna nowość.

W najnowszych okienkach wedle różnych wcześniejszych przecieków Microsoft ma zamiar usprawnić działanie na urządzeniach niedotykowych, które wykorzystują myszkę i klawiaturę do interakcji z komputerem. Ponadto zostanie ulepszone działanie menu start oraz wirtualne pulpity (to co korzystający z ubuntu lub osx już znają od dawna). Niektórzy przewidują, że na komputery osobiste trafi również znana z telefonów komórkowych słynna Cortana.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry