12 calowy iPad Pro w 2015 roku? To możliwe

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, KOMPUTERY, MOBILE, Redakcja poleca, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Apple znane jest z wielu nietypowych oryginalnych zagrań na rynku elektroniki do codziennego użytku. Był iPhone, iPad oraz przeróżne kombinacje Macbooków. Wedle sieci Bloomberg i innych portali specjalistycznych o Apple, roznoszą się kolejne plotki o nowych iPadach.

Ponoć w pierwszej połowie przyszłego roku dojdzie do premiery nowej edycji iPadów z ekranem zdecydowanie większym od tego co jest teraz, bo prawie 13 calowym. Do kogo może być skierowany ten gigant?. Zapewne znajdzie wielu chętnych w branży graficznej. Oprogramowanie pozwalające na swobodne rysowanie dla systemu iOS już istnieje. Większa przestrzeń robocza zdecydowanie ułatwiłaby pracę.

Bardzo prawdopodobne, że współpraca z IBMem przyniesie również więcej nowości dla profesjonanych odbiorców produktów od Apple. Nowy duży tablet mógłby znaleźć zastosowanie w służbie zdrowia oraz w szkołach czy na spotkaniach biznesowych.

Czy rzeczywiście doczekamy się nowego monstrualnego tabletu to się jeszcze okaże. Jak na razie nie ma sensu nakręcać się informacjami, które nie mają poparcia w faktach.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry