Cyfrowy Polsat udostępnia nielimitowany Internet LTE już od 29,90 zł

INTERNET, KOMPUTERY, MOBILE, Redakcja poleca, TECHNOLOGIE

Od 26 sierpnia br. Internet Power LTE, czyli nielimitowany Internet w technologii LTE, jest dostępny w Cyfrowym Polsacie również w dwóch najniższych abonamentach za 29,90 i 49,90 zł miesięcznie. Korzystanie z Internetu LTE bez limitu danych możliwe jest przez całą długość umowy – przez pierwsze pół roku jej obowiązywania, z usługi można korzystać całkowicie bezpłatnie, a później kosztuje ona tylko 10 zł/mies.

Podobnie jak we wszystkich pozostałych taryfach Power LTE, także teraz wprowadzone zostają klasy serwisu, które pozwalają na lepsze zarządzanie jakością sieci w sytuacji jej obciążenia pod daną stacją. Aż do wyczerpania pakietu podstawowego transfer danych odbywa się z maksymalną dostępną prędkością Internetu, natomiast po jego wykorzystaniu, jeśli użytkownik jest w zasięgu LTE – nadal może bez żadnego limitu korzystać z Internetu.

W zależności od wybranego abonamentu, transfer danych odbywa się z różną maksymalną prędkością – przy abonamencie za 49,90 zł jest to prędkość do 5 Mb/s (Efektywna), natomiast przy wyborze taryfy za 29,90 zł/mies. (Podstawowa) – do 1 Mb/s.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry