Wielkie wydarzenie Apple nadciąga 9 września

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, KOMPUTERY, POLSKA, Redakcja poleca, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Apple już wielokrotnie zaskakiwało swoimi produktami. W latach 80tych był macintosh w latach 90tych był iMac całkiem niedawno iPhone. Teraz w roku 2014 szykowany jest kolejny rozdział w życiu firmy. Przygotowuje ona bowiem mega wydarzenie.

Aktualnie trwa przygotowywanie pomieszczenia w którym zostanie zaprezentowany produkt, który według Apple zdefiniuje na nowo pewne obszary elektroniki użytkowej. Podczas spotkania 9 września zostanie zaprezentowana kolejna wersja iPhone’a i zapewne coś jeszcze.

Nie wróżę jednak wielu przełomowych rozwiązań w tym sprzęcie (iPhone), ponieważ wiadomo, że będzie napędzany iOsem 8. System ten jednak jest już w wersji beta dostępny do testów i niespotykanych dotąd innowacyjnych rozwiązań niestety nie prezentuje (przynajmniej ja to tak postrzegam).

Jedyna szansa w urządzeniu całkowicie nowym. Wielu przewiduje, że podczas wydarzenia zostanie przedstawiony „mądry” zegarek, który za pomocą odpowiedniego oprogramowania na iPhone’a pozwoli na dokładne monitorowanie stanu zdrowia użytkownika.

Możliwe, że Apple zdecyduje się na odświeżenie linii MacBooków Air i w końcu pojawi się wersja z ekranem Retina. Byłby to prawdopodobnie komputer z mniejszym wyświetlaczem 12 calowym ponieważ Apple nie pozwoliłoby sobie na obniżenie czasu pracy na zasilaniu bateryjnym. Aktualnie 13 calowe Airy pozwalają na 12 godzinną pracę na baterii. Zmniejszenie nieco wielkości wyświetlcza zapewne pozwoliłoby na osiągnięcie podobnych parametrów.

To tylko przewidywania. Na „przedstawienie” Apple zapraszam 9 września. Takie wydarzenie na pewno będzie nadawane przez internet.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry