Grand Theft Auto V z ulepszonym radiem oraz wersjami na PC i konsole nowej generacji

AKTUALNOŚCI, GRY, POLSKA, Redakcja poleca, ROZRYWKA, ŚWIAT, Video Brak komentarzy do Grand Theft Auto V z ulepszonym radiem oraz wersjami na PC i konsole nowej generacji 388

Seria „Grand Theft Auto” od wielu lat bije rekordy popularności na całym świecie. Jak na razie firma Rockstar wypuściła najnowszą piątą już część tylko i wyłącznie na dwie konsole XBOX 360 oraz PlayStation 3. Wielu graczy z niecierpliwością czeka na edycje dedykowane komputerom osobistym jak i konsolom nowej generacji czyli XBOX One oraz Playstation 4.

Za sprawą „głosu z radia” Cary Delevingne wiemy, że czekają nas swego rodzaju nowości. Albowiem Rockstar poprosił Carę o dogranie materiałów do stacji radiowej, którą możemy słuchać podczas jazdy autem w GTA V. Rockstar od zawsze bardzo dbał o zawartość muzyczną wydawanych edycji GTA. Dla wielu osób, oprócz samej gry, dużą wartością dodaną były właśnie stacje radiowe. Jak dla mnie GTA Vice City warto nawet teraz kupić dla samej stacji radiowej na zawartość której składają się największe hity lat 80tych.

Już w czerwcu było wiadomo, że Rockstar pracuje nad nowymi portami gry. Ulepszenie muzyczne zdecydowanie temu pomoże. Bardzo prawdopodobne, że tej jesieni zabawa GTA 5 uderzy również w posiadaczy PCtów i najnowszych konsol.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry