Horoskop na wrzesień 2014 roku od Wróżki Gaudencji

AKTUALNOŚCI, HOROSKOP, Redakcja poleca, STYL ŻYCIA

W gwiazdach i kartach tarota zapisana jest nasza przyszłość. To one mówią nam o tym co czeka nas w najbliższym czasie. Informują o troskach, problemach czy niespodziankach losu, czyhających na każdym kroku. Los często uzależniony jest od gwiazd dlatego też warto wiedzieć co czeka nas w ciągu najbliższych dni. Sprawdź swój horoskop i przekonaj się sam.

Baran (20.03-20.04)

We wrześniu uważaj na płeć przeciwną, serce będzie podpowiadało Ci, że czas pomyśleć o swoim życiu uczuciowym, ale przemyśl trzy razy zanim podejmiesz decyzję. Po burzliwym sierpni w sprawach finansowych czeka krótka stabilizacja. Mimo wszystko nie szalej w sklepach i odłóż coś na czarną godzinę. Pod żadnym pozorem nie zadłużaj się ponownie. Twoim największym sprzymierzeńcem okaże się SKORPION. Dobre dni to poniedziałki i soboty.

Byk (21.04-21.05)

Drogi Byku, wrzesień będzie ciężki. Zajmij się swoimi pociechami tak, aby start w nowym roku szkolnym był dla nich bezstresowy. Samotne BYKI mają szansę na nowy związek, ale dopiero pod koniec miesiąca. Sytuacja finansowa będzie utrzymywać dobrą passę, ale nie szalej zbytnio. Gwiazdy Cię wspierają Przyjazny znak SKORPION. Dobre dni to niedziela i piątek.

Bliźnięta (22.05-22.06)

We wrześniu gwiazdy ponownie zadbają o nową energię, ale uważaj na co ją spożytkujesz. Nie angażuj się w przegrane sprawy, nie wyjdzie Ci to na dobre. Lepiej pomyśleć dwa razy niż potem żałować pochopnej decyzji. Przygotuj się na kłopoty sercowe. Rozpoczną się właśnie we wrześniu i będą trwać przez kilka tygodni. Trzymaj z RAKIEM i SKORPIONEM. Dobre dni to środy.

Rak (21.06-22.07)

W sferze finansowej wrzesień obdarzy Cię wielkimi zmianami. Jeśli jesteś dobrze zarabiasz, spraw sobie jakiś droższy prezent, aby poprawić sobie humor. Single znajdą miłość i będą myślały o stabilizacji. Przyjazny znak WAGA. Dobre dni to czwartki.

Lew (23.07-22.08)

Spadające z nieba Aurigidy wprawią Cię w błogi nastrój. Zaplanuj wieczór z kimś specjalnym na oglądanie "spadających gwiazd".Może coś między wami zaiskrzy. Sytuacja finansowa będzie ustabilizowana. Dobrze się zastanów zanim coś powiesz, szczególnie w pracy. To że jesteś osobą kierującą zespołem nie pozwala ci na chamstwo i prostactwo. Stać ciebie na więcej. Dobre dni to piątki i soboty.

Panna (23.08-22.09)

Niedawno miłość ciebie znalazła. Nie pozwól na to aby szybko odeszła. Chcesz stabilizacji i spokoju zapomnij o skokach w bok i skup się na osobie którą ponoć kochasz. W pracy będziesz mieć małe zawirowania w projekcie w którym bierzesz udział. Przed Toba spore wyzwanie. Nie narzucaj się WODNIKOWI. On pamięta wszystkie twoje występki i ich szybko nie zapomni. Dobre dni to niedziele.

Waga (23.09-23.10)

WAGI we wrześniu odpoczną po pracowitym lecie, zaplanuj wyjazd na południe Europy i się zrelaksuj. Czas na ładowanie baterii gdyż czeka cię ciężka jesień i zima. Nie obiecuj sobie zbyt wiele aktualnym związku. Jeśli twoim partnerem/partnerką jest BARAN to obserwuj to co robi. Może się okazać, że nie jest tak różowo jak ci się wydaje. Dobre dni to piątki.

Skorpion (24.10-22.11)

Koniecznie zadbaj o zdrowie i zacznij się więcej ruszać.Siedzenie przed komputerem nie jest najlepszym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Może spróbuj gry w tenisa ziemnego. Nie żałuj pieniędzy na realizację swoich skrytych marzeń. Spraw sobie prezent. Masz obecnie wielką przychylność gwiazd w sprawach partnerskich. Wykorzystaj to. Dobre dni to soboty.

Strzelec (23.11-21.12)

Pomyśl dokładnie jak rozegrać sprawę w pracy, która sprawia ci wiele problemów. Nie denerwuj się zbytnio i nie przekraczaj swoich uprawnień wobec podwładnych.W drugiej połowie września gwiazdy wywołają „wrzenie” w stałych związkach, ale nie na długo. Ciesz się póki możesz. Na single miłość może spaść jak grom z jasnego nieba ale raczej w pierwszym tygodniu następnego miesiąca. Wrażenie, że brakuje ci środków do życia wkrótce minie jeszcze wytrwaj miesiąc.

Koziorożec (22.12-19.01)

We wrześniu wystawisz bardzo dużą fakturę za swoje usługi. Nie skąp szczęścia w domu a szczególnie osobie najbliższej Twemu sercu. Pora zadbać o swój wypoczynek i aktywnie spędzić czas nad morzem. Mile zaskoczy Cię pan SKORPION. Odwdzięcz się a wasza znajomość nabierze na jakości. Dobre dni na seks to piątki i soboty. Postaraj się je wykorzystać.

Wodnik (20.01-18.02)

W drugim tygodniu września czeka cię wyjazd nad morze. Zabierz ze sobą ciepłe ubrania ponieważ Bałtyk bywa nieprzewidywalny i pogoda zmienia się co chwilę. Nie żałuj sobie porządnego masażu jak już tam będziesz. Koniecznie więcej się ruszaj bo zanosi się na kolejny kilogram tłuszczyku na brzuchu. Samotne WODNIKI mają szanse dzięki krewnym poznać partnera na dłużej. Koniecznie zadzwoń do siostry i spotkaj się na herbatkę w sobotę. Dobre dni to soboty szczególnie w okolicach południa.

Ryby (19.02-20.03)

Dobra passa Cię nie opuści. Wrzesień będzie doskonały na dokonanie zmian, może nawet zmiany pracy na lepszą. Możesz liczyć na wsparcie finansowe partnera, więc nie obawiaj się iść za swoimi marzeniami. Samotne RYBY mają szansę na to, że w końcu znajdą bratnią duszę. Nie ufaj BYKOM. Dobre dni to soboty.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry