Zhakowano konta gwiazd, nagie fotki już w internecie

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, INTERNET, Redakcja poleca, ROZRYWKA, STRONY WWW, ŚWIAT

Początek tygodnia nie jest dobry dla popularnych aktualnie aktorek, których konta internetowe, powiązane z telefonami komórkowymi, zostały zhakowane. Najbardziej pikantne zdjęcia opublikowano na popularnym forum dyskusyjnym 4chan.

Jedną z „ofiar” jest aktualnie topowa, młodziutka aktorka Jennifer Lawrence. Jak donosi The Indepentent około 100 znanych aktorek, piosenkarek i modelek zostało zaatakowanych przez internetowych intruzów. Aby nie doprowadzić do niepotrzebnych problemów większość z nich twierdzi że to fotomontaże i nie przyznaje się do nagich portretów.

Medialnym przekaźnikiem całej tej sytuacji, po części przynajmniej, jest największy plotkarz Ameryki Perez Hilton. To on opublikował zdjęcia Jennifer Lawrence, tuż po tym jak pojawiły się na forum 4chan. Potem jednak je zdjął ze strony i przeprosił za całą sytuację. Szum medialny jednak pozostał.

Zastanawia również fakt, w całym tym wydarzeniu, negatywnej reklamy firmy Apple, a to za sprawą usługi iCloud z której to Hollywoodzkie gwiazdki korzystały. To, że stało się to tuż przed premierą iPhone’a 6 dodatkowo daje do myślenia. Może się to skończyć niezbyt dobrze. Hollywood napędza również biznes elektroniki użytkowej. Wielu fanów chce mieć gadżety takie jak ich idole.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry