LG wprowadza na rynek telewizor ozdobiony kryształami Swarovskiego

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, POLSKA, Redakcja poleca, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Od pewnego czasu obserwujemy coraz większe zainteresowanie producentów elektroniki estetyką produkowanych sprzętów. Mieliśmy już piękne telefony komórkowe, tablety, notebooki. Teraz przyszła chwila, aby zająć się czymś większym. Firma LG podczas targów IFA zaprezentuje zakrzywiony telewizor OLED ozdobiony kryształami Swarovskiego.

Smukła sylwetka o wymiarach jedynie 4 mm grubości i niewielka waga – zaledwie 16 kg, czynią z zakrzywionego telewizora LG OLED idealny model prezentujący możliwości zdobnicze marki Swarovski. Połączenie ergonomicznego ekranu umieszczonego na kryształowej podstawie daje możliwość doświadczenia jeszcze głębszych wrażeń wizualnych.
lg-swarovski
Do stworzenia autorskiej podstawy wykorzystano około 460 kryształów Aurora Borealis w trzech rozmiarach (SS8, 10 i 12); każdy kryształ był nanoszony ręcznie. W efekcie powstał elegancki wzór, zmieniający nowoczesny telewizor w subtelne dzieło sztuki.

Telewizor OLED od LG wyróżnia się nadzwyczajnymi efektami wizualnymi, dzięki zaawansowanemu systemowi sterowania każdym pikselem z osobna oraz pozostałym zaletom unikalnej technologii OLED. Widzowie są w stanie dostrzec jak każdy piksel budzi się do życia i mogą doświadczyć niespotykanego dotąd realizmu ostrych, naturalnych kolorów oraz efektu nieskończonego poziomu kontrastu. Model, który łączy to, co najlepsze w technologii, z tym, co najlepsze w designie – luksusowy LG OLED TV z zakrzywionym ekranem i kryształami Swarovskiego błyszczy na wiele sposobów.

Limitowana edycja telewizorów LG OLED będzie prezentowana na tatgach IFA 2014 w hali LG 11.2 od 5 do 10 września i będzie dostępna na rynkach europejskich od czwartego kwartału bieżącego roku.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry