Dziś polska premiera XBOX One. Kupisz go?

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, KOMPUTERY, POLSKA, Redakcja poleca, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Dziś po prawie rocznym oczekiwaniu Polacy doczekali się konsoli XBox One. Od teraz można ją kupić w dwóch wariantach – z lub bez kinecta w cenie od 1699LN do 1999PLN. Oba zestawy zawierają najlepsze gry przygotowane na tą platformę. Od razu można oddać się w wir zabawy.

Konsola Xbox One została zaprojektowana z myślą o przyszłości, aby zawsze być o krok przed konkurencją. Wiele uwagi poświęcono infrastrukturze chmurowej, nowej konstrukcji kontrolera oraz technologii śledzenia ruchów ciała Kinect. To również najlepsza platforma dla najpopularniejszych gier.

Xbox One została stworzona przez graczy i dla graczy, jako wielofunkcyjne urządzenie rozrywkowe. Szeroki wybór tytułów na wyłączność, jak i największe przeboje dostępne na Xbox One. Na konsoli Xbox One znajdziesz najlepsze gry tego roku, zarówno te tradycyjne na kontroler, jak i gry sterowane ruchowo z wykorzystaniem sensora Kinect.

Do Świąt będzie można wybierać pomiędzy najpopularniejszymi markami gier, jak Forza Horizon 2, Sunset Overdrive, Halo, FIFA15, Assassin’s Creed: Unity czy Call of Duty: Advanced Warfare, i jest to jedyna platforma, na której zagrasz w nie wszystkie w rozdzielczości nawet 1080p i odświeżaniu do 60 klatek na sekundę, które zapewniają niezrównany realizm i jakość obrazu.

Również domowa telewizja jest całkowicie pod Twoją kontrolą, ponieważ konsola pozwala na odbieranie sygnału telewizyjnego dostarczanego przez operatora kablówki, dostawcę usług telekomunikacyjnych czy pochodzącego z satelity, dzięki możliwości przyjęcia sygnału HDMI.

Słuchanie muzyki podczas grania to nic nadzwyczajnego. W mgnieniu oka możesz przejść od oglądania programów w telewizji do filmów, i od przeglądania sieci do pasjonującej gry. A kiedy zechcesz przerwać zabawę, zatrzyma się ona w momencie, w którym ją opuścisz, aby można było błyskawicznie do niej wrócić

Ciekawe czy dzięki premierze XBoxa One na nowych rynkach zyska ona większą popularność i dogoni największą konkurencję w postaci PS4.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry