Jutro wielka premiera Apple- zarezerwuj wieczór na show.

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, INTERNET, KOMPUTERY, MOBILE, POLSKA, Redakcja poleca, SOCIAL MEDIA, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Już jutro 9 września około godziny 19:00 czasu polskiego rozpocznie się długo oczekiwana prezentacja najnowszych gadżetów, które wkrótce znajdą się w naszych domach. Najbardziej oczekiwanym urządzeniem jest kolejna „6” wersja legendarnego smartfona – iPhone.

Przedstawiciele firmy Apple trzymają wszystkie informacje dotyczące wielkiego wydarzenia w sekrecie. Wiadomo, że do celu prezentacji iPhone’a i bardzo prawdopodobnie inteligentnego zegarka przygotowywane jest nie lada przedstawienie medialne i bardzo prawdopodobnie również modowe.
apple-event-992014

Niedawno na światło dzienne wyszły informacje o współpracy Jony Ive’go z Marc’em Newsonem, znanym projektantem rzeczy codziennego użytku, głównie specjalizującego się w zegarkach.

Czy zobaczymy na najbliższej prezentacji „iWatch’a”- to bardzo prawdopodobne. W najnowszym systemie operacyjnym iOS 8, który będzie zarządzał m.in nowym iPhonem jest wiele funkcji, które idealnie współgrałyby z nowym gadżetem. Mam na myśli: ulepszoną wersję osobistego elektronicznego asystenta Siri, czy aplikacji HealthKit.

Bardzo prawdopodobne, że przestawiony zostanie nowy model iPada, który czeka na unowocześnienie już od pewnego czasu. Komputery osobiste MacBook lub Macbook Air prawdopodobnie poczekają na odświeżenie do 2015 roku kiedy to procesory najnowszej generacji firmy Intel będą już dostępne.

Wiadomo, to co przedstawiłem powyżej to tylko zajawka i to nie do końca pewna. Dla zainteresowanych firma Apple przygotowała transmisję na żywo. Będzie można ją oglądać na komputerach osobistych oraz urządzaniach mobilnych za pośrednictwem strony: www.apple.com/live

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry