Top Gun doczeka się kontynuacji

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, Redakcja poleca, ROZRYWKA, ŚWIAT, Video Brak komentarzy do Top Gun doczeka się kontynuacji 2419

Niedawno pisaliśmy, że Łowca Androidów doczeka się sequela. Nie trzeba było długo czekać na kolejne rewelacje ze świata filmu. Tym razem dowiedzieliśmy się, że kontynuacji doczeka się również film akcji/romans pod tytułem „Top Gun”. W roli głównej ponownie zobaczymy Toma Cruise’a co zapewne ucieszy rzeszę fanek.

Jak na razie projekt jest we wczesnym stadium realizacji -bardziej koncepcyjnej. Poszukiwany jest scenarzysta i reżyser. Już kilka lat temu chodziły słuchy o nowej części tego popularnego w latach 80tych filmu. Reżyserem tak jak poprzednio miał być Tony Scott, niestety jego samobójstwo znacząco pokrzyżowało plany producentom sequela.

Nie do końca wiadomo czy akcja kontynuacji będzie zbliżona do pierwszej części. Można się spodziewać, że będzie osadzona w bardziej realnych „technologicznie” czasach i będzie pokazem najnowszych efektów specjalnych. Sam producent Jerry Bruckheimer w wywiadzie dla Huffington Post powiedział, że na taki projekt trzeba nazbierać bardzo dużo pieniędzy.

Oczekujący na film, muszą się jednak uzbroić w cierpliwość ponieważ film szybko nie pojawi się na ekranach kin. Myślę że realnym terminem wydaje się być 2016-2017 rok. Jak będzie na prawdę zobaczymy.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry