Samsung znowu nabija się z Apple… i ma rację

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, Redakcja poleca, ŚWIAT, TECHNOLOGIE, Video Brak komentarzy do Samsung znowu nabija się z Apple… i ma rację 166

Od wielu lat byłem fanem telefonów z nadgryzionym jabłkiem, ale coraz bardziej zgadzam się z wyśmiewczymi reklamami czy to Samsunga czy Microsoftu. Po ostatniej prezentacji „najnowszego” i „najlepszego” iPhone’a cieszę się, że przeszedłem na „zieloną stronę” świata mobilnego, czyli Androida. Jak dla mnie i zapewne wielu użytkowników najnowsze produkcje od Apple nie wprowadzają wielkich innowacyjnych funkcjonalności tak, aby to właśnie z ich produktów zacząć korzystać.

Wracając do reklam. Samsung kilka dni temu opublikował na swoim kanale YouTube kolejną naśmiewającą się z tym razem iPhone’a na sterydach czyli iPhone’a 6 Plus.

Po obejrzeniu nie jest trudno przyznać rację koreańskiemu gigantowi. Z punktu widzenia polskiego użytkownika niektóre innowacyjne funkcje iPhone’a 6 są lub będą wkrótce jak się pojawią bezużyteczne. Siri języka polskiego nie może się nauczyć od 2011 roku. Apple Pay może za kilka lat opuści USA. Funkcje zegarka Apple będą dostępne jak dobrze pójdzie za ok 6 miesięcy i tylko dla bogatych „sportowców” lub totalnych gadżeciarzy.

Co sądzicie o najnowszych telefonach od Apple… kroczek do przodu czy stagnacja … a może wielka innowacja?

(wysłano z HTC One m7 Android 4.4.3 z HTC Sense 6.0)

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry