Apple sprzedało wszystkie iPhone’y w przedsprzedaży. Nic nowego..

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, Redakcja poleca, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Ciekawe kiedy firma Apple zaczenie uczyć się na błędach. Każda edycja telefonów iPhone cieszy się coraz większym zainteresowaniem kupujących. Apple co roku sprzedaje więcej i więcej egzemplarzy czy to w przedsprzedaży czy też w pierwszych dniach dostępności w sklepach i operatorów telekomunikacyjnych.

iphone6- cena

W tym roku pobito kolejny rekord i 4 miliony nowych iPhone’ów 6 & 6 Plus sprzedało się bardzo szybko co pozostawiło jabłkowych fanów z zamówieniami, na realizację co niektórych będą musieli czekać około miesiąca. Wytworzyło to bardzo duży niesmak i rozgoryczenie wśród najwierniejszych fanów marki, którzy chcą „rozkoszować” się najnowszym produktem, najszybciej jak to tylko możliwe.

Temat szybkiej wyprzedaży dostępnych egzemplarzy nowych telefonów wraca jak bumerang każdego roku. Apple niby zwiększa przepustowość linii produkcyjnych, wynajmuje samoloty, które priorytetowo transportują z Chin świeżo zapakowane smartfony. Najwidoczniej to za mało… Bardzo prawdopodobne jest to, że cała ta szopka jest celowo zaplanowana. W mediach będzie szum, wszystko co udało się wyprodukować zostało sprzedane blah blah blah..

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry