Gołe „poślady” sprzedają dzisiejszą muzykę czyli J.Lo oraz Azalea w ataku.

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, MUZYKA, Redakcja poleca, ROZRYWKA, ŚWIAT, Video Brak komentarzy do Gołe „poślady” sprzedają dzisiejszą muzykę czyli J.Lo oraz Azalea w ataku. 304

Z całym szacunkiem do Jennifer Lopez. Uważam ją za naprawdę utalentowaną aktorkę, piosenkarkę czy też tancerkę. Po obejrzeniu ostatniego „pseudo” dzieła muzyki pop bardzo proszę o zwrot kilku szarych komórek, gdyż chyba coś straciłem i nie zostanie mi zwrócone. Tak po krótce mogę określić wrażenia z Youtubowego seansu.

Twórcy wideoklipu do piosenki „Booty” (czyli tyłeczek) szczycą się dużym zainteresowaniem i olbrzymią oglądalnością na kanale VEVO. Ponad 3 miliony wyświetleń w ciągu doby może robić wrażenie. Tylko dlaczego aż tak negatywne. Patrząc na oceny i komentarze internautów można stwierdzić, że zaprezentowane „dzieło” jest bardzo miernej jakości, nie tylko muzycznej, ale i także brak mu dobrego smaku.

Owszem kształtne pupy obu pań pewnie wywołają zainteresowanie młodzieńców w wieku licealnym lub niezaplanowana padaczkę od migających mokrych „pośladów”. Tylko czy taki był zamiar? Czy aż tak bardzo uwstecznić nas chcą producenci tak beznadziejnych, pustych i próżnych „arcydzieł”? Czy Pani Lopez nie może stworzyć czegoś w stylu „If you had my love”?

Poniżej prezentujemy dwa teledyski. Jednak ostrzegam .. oglądacie pierwszy na własną odpowiedzialność… drugi szczerze polecam ..

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry