Kuchenką mikrofalową iPhone’a jednak nie naładujesz

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, MOBILE, POLSKA, Redakcja poleca, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Miesiące spekulacji, wyczekiwanie na premierę najnowszego smartfonu od Apple. Te tematy dominowały w mediach zajmujących się nowinkami mobilno-technologicznymi. Teraz telefon jest już dostępny i można go kupić w sklepach Apple ( oczywiście w krajach w których odbyła się już premiera urządzenia).

Ci co nie znają się na technologicznych możliwościach współczesnych telefonów mogą paść ofiarą internetowych rozbójników, którzy wymyślili nieistniejącą funkcjonalność systemu operacyjnego iOS8. Jest nią szybkie ładowanie telefonu za pomocą kuchenki mikrofalowej. Stworzono do tego celu makietę niby strony internetowej Apple, która już zaczyna zbierać żniwo niedokształconych użytkowników telefonów z nadgryzionym jabłkiem.

ios8-wave

Według twórców tego „śmiesznego” żartu nowa technologia WAVE pozwoli na pełne naładowanie nowego iPhone’a w kilka minut korzystając z kuchenki mikrofalowej. Wystarczy zauktualizować swoje urządzenie do najnowszej wersji iOS8 a aplikacja WAVE zostanie automatycznie uaktywniona. Teraz kilka minut w 700W kucheneczce i mamy pełną baterię. To by było coś. Jednak aktualny postęp technologiczny nie pozwala na takie „rewelacje”. Co jest pewne możemy gorzko pożałować wykonując instrukcje internetowych dowcipnisiów. Nie tylko telefon ulegnie zniszczeniu ale może to również doprowadzić do wybuchu i pożaru.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry