„Noah” z Russellem Crowe na DVD i Blu Ray

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, POLSKA, Redakcja poleca, ROZRYWKA, Video Brak komentarzy do „Noah” z Russellem Crowe na DVD i Blu Ray 206

„Jeśli podobały Ci się Braveheart: Waleczne Serce, Gladiator, czy Titanic, to z pewnością pokochasz film NOE: WYBRANY PRZEZ BOGA.” – Kathleen Parker, Washington Post
noe-plakatdvd
Zdobywca Nagrody Akademii® Russell Crowe wciela się w tytułową postać Noego, w filmie inspirowanym ponadczasową opowieścią o odwadze, poświęceniu i nadziei.

W pozostałych rolach występują Emma Watson i zdobywcy** Nagród Akademii® Anthony Hopkins i Jennifer Connelly. Ten zapierający dech, zrealizowany z niezwykłym rozmachem, widowiskowy i pełen akcji obraz, który wyreżyserował Darren Aronofsky (Czarny łabędź) został okrzyknięty „jedną z najbardziej zapadających w pamięć biblijnych opowieści, przeniesionych na ekran.” (Richard Roeper, Chicago Sun-Times)

*Zwycięzca: Najlepszy Aktor Pierwszoplanowy, Gladiator, 2000. **Zwycięzcy: Hopkins – Najlepszy Aktor Pierwszoplanowy, Milczenie owiec, 1991; Connelly – Najlepsza Aktorka Drugoplanowa, Piękny umysł, 2001.

Premiera DVD/BluRay już 29 września 2014 r.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry