Felerny update iOS 8.0.1 zablokował możliwość dzwonienia. Że co proszę ?

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, MOBILE, POLSKA, Redakcja poleca, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Nie spodziewałem się, że firma pokroju Apple wprowadzi na rynek tak niedopracowane produkty, jak to się stało w tym miesiącu. Po pierwsze iPhone 6 plus, którego można zmienić w bumerang określane przez coraz bardziej popularne #bendgate. Jak tę wadę można od biedy pominąć, bo kto wygina telefony celowo, to ostatnie posunięcie firmy po prostu mnie zatkało.

iphone6-reklama

Najnowsza wersja oprogramowania iOS 8.0.1 wprowadziła innowacyjną funkcjonalność, która nie pozwoli na połączenie z siecią komórkową i tym samym właściciele iPhone’ów stracili najbardziej podstawową funkcję telefonu czyli rozmowy głosowe i smsowanie. Bajeczne posunięcie. Biorąc pod uwage napalonych fanów marki, których aż 4 miliony rzuciły się na najnowsze telefony w przedsprzedaży, upgrade do nowej wersji może zakończyć się bólem głowy. Po tygodniu było ich już ponad 10 milionów. Co jeśli wszyscy zainstalowali felerne oprogramowanie? Napiszę krótko DUŻY PROBLEM!.

Apple aktualnie namawia użytkowników do powrotu do poprzedniej wersji, co jest totalnym zaskoczeniem, ponieważ najczęściej przy publikacji najnowszej wersji blokowany jest powrót do wcześniejszych opcji. Na szczęście nie można już pobrać felernego oprogramowania. Apple przeprosiło za wpadkę i planuje nową, poprawnie działającą wersję iOS8 w najbliższych dniach.

Nie wygląda to ciekawie z punku widzenia normalnego, „nie fana” iPhone’ów, człowieka. Osobiście dobrze zastanowiłbym się przed zakupem iPhone’a w przyszłości po tym, co ujrzało światło dzienne w ostatnich tygodniach. Po fanach marki pewnie to spłynie i zapomną po kilku miesiącach.

Czy Apple stacza się po równie pochyłej? Mam nadzieje, że nie, bo komputery produkują świetne. Oby tylko i tego nie spartolili.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry