Czy nowy Norton odbije użytkowników konkurencji ?

AKTUALNOŚCI, INTERNET, KOMPUTERY, MOBILE, POLSKA, Redakcja poleca, SOCIAL MEDIA, STRONY WWW, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Norton Security to najnowsze rozwiązanie firmy Symantec, które chroni zarówno komputery PC i Mac, jak i smartfony i tablety z systemem Android, iPhone’y oraz iPady. Poniżej prezentujemy najważniejsze funkcjonalności.

Do kluczowych funkcji i zabezpieczeń Norton Security należą:
 
Najwyższy stopień wydajności i ochrony. Według trzech różnych, niezależnych testów przeprowadzonych we wrześniu 2014 r., Norton Security nie tylko jest najszybszym produktem zabezpieczającym , ale również osiągnął 100-procentowy wynik w teście „czasu do rozpoczęcia ochrony” , blokując wszystkie złośliwe programy w pierwszym dniu, oraz 100-procentowy wynik w teście „ochrony przed lukami w zabezpieczeniach”

Więcej niż antywirus. Norton Security opiera się na innowacyjnych technologiach Norton, takich jak Insight, SONAR oraz monitorowanie przy użyciu agresywnych technik wykrywania, które umożliwiają identyfikowanie nawet najbardziej odpornych zagrożeń. Ponadto rozwiązania Safe Web, Scam Insight, Download Insight oraz Anti-Phishing współpracują, aby określić, czy dana witryna jest częścią socjotechnicznego ataku.

Obietnica 100-procentowej ochrony. Symantec jest tak przekonany o skuteczności Norton Security, że oferuje 100-procentową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli ekspert Nortona nie zdoła usunąć zagrożenia z komputera PC lub Mac.

Udoskonalone rozwiązanie Identity Safe. Identity Safe to bezpieczna skrytka na hasła, która zapamiętuje, chroni i automatycznie wprowadza nazwy i hasła użytkownika. Coraz częściej słyszy się o kradzieżach haseł, które kończą się włamaniami i ujawnianiem informacji. Identity Safe pomoże zapobiec utracie lub kradzieży danych logowania.

Analiza aplikacji mobilnych. Narzędzie analityczne Norton Mobile Insight przegląda aplikacje udostępniane w ponad 200 sklepach, aby ustalić charakter ich działania. Norton Mobile Insight chroni przed szkodliwymi aplikacjami, które ujawniają informacje osobiste lub zawartość urządzenia, zmieniają ustawienia, umieszczają reklamy na pasku powiadomień, obciążają baterię lub sieć. Dzięki temu, konsumenci zyskują wgląd w to, jakie informacje gromadzą o nich aplikacje i koszty transmisji danych.

Zapasowe kopie cennych plików i zdjęć. Użytkownicy mogą opcjonalnie nabyć 25 GB miejsca na kopie zapasowe, aby chronić osobiste pliki, zdjęcia, filmy i inne dane, które przechowują w swoim komputerze PC.

Analiza globalnych zagrożeń i bezpłatna pomoc techniczna. Norton Security oferuje całodobowe, telefoniczne i internetowe wsparcie technicznych ekspertów. Jest ono dostępne bez dodatkowych kosztów przez okres jednego roku. Usługa jest wspierana przez zespół ponad 500 ekspertów z całego świata, których zadaniem jest ochrona klientów Norton przed najnowszymi zagrożeniami. Zespół wykorzystuje ponad 41,5 mln sensorów ataku, które rejestrują tysiące zdarzeń na sekundę w ponad 157 krajach.

Usługa Norton Security jest oferowana jako elastyczne rozwiązanie do ochrony różnych urządzeń. Sugerowana cena detaliczna na jedno urządzenie wynosi 169 PLN rocznie, a cena z Backupem na 10 urządzeń — 299 PLN rocznie.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry