Najnowszy Windows 10 wygląda ślicznie i możesz już go pobrać!

CIEKAWOSTKI, GADŻETY, KOMPUTERY, MOBILE, Redakcja poleca, TECHNOLOGIE, Video Brak komentarzy do Najnowszy Windows 10 wygląda ślicznie i możesz już go pobrać! 4014

Jakiś czas temu pisaliśmy o nadchodzącej prezentacji najnowszych okienek od firmy Microsoft. Pisaliśmy także o funkcjonalnościach jakie prawdopodobnie pojawią się w najbliższej wersji. Spodziewaliśmy się wersji 9 a otrzymaliśmy 10. Tak jest. Windows 10 już niedługo (możliwe że nawet dzisiaj) ujrzy światło dzienne i będzie dostępne do ściągnięcia w wersji Technology Preview dla wszystkich chętnych.

Czekający na zabrane w wersji windows 8 menu start mogą ze spokojem odetchnąć. Menu Start powróci i wygląda jak połączenie starego i nowego rozwiązania.

fot. microsoft

fot. microsoft

Ponadto w wersji 10 Microsoft planuje zunifikować wszystkie systemy operacyjne tworząc jedną platformę dla aplikacji. Czyli będzie spójniej, ładniej i bardziej funkcjonalnie. Ciekawe czy najnowszy Windows 10 będzie równie dobry jak OS X (10) od Apple. To się wkrótce okaże.

Windows_Product_Family_9-30-Event-741x416

Aby zobaczyć jak wygląda najnowszy Windows 10 polecamy obejrzenie poniższego filmu prezentującego funkcjonalności najświeższych okienek w wersji 10. Jeśli natomast chcecie pobrać najnowwszego Windowsa uderzajcie na tą stronę: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/preview-coming-soon

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry