Zmarła Anna Przybylska. Miała 35 lat.

AKTUALNOŚCI, FILM, GWIAZDY, MEDIA, Redakcja poleca, ROZRYWKA

Piszę to z wielkim smutkiem, ponieważ takie osoby jak Anna Przybylska powinny dożyć spokojnej starości. Niestety ciężka choroba z którą walczyła ta znana i przesympatyczna polska aktorka ją pokonała. Agentka poinformowała dziś media o śmierci artystki.

Z trudnym do wyrażenia bólem w sercu pragnę zawiadomić, że w dniu 5 października 2014 roku po ciężkiej walce z chorobą zmarła Anna Przybylska. Odeszła w spokoju, w gronie najukochańszej rodziny. W imieniu rodziny i najbliższych proszę wszystkich o zrozumienie i uszanowanie prywatności tych, dla których od dziś tak wiele się zmieniło…

Wczytywanie

Kochani Przesyłam Wam tę Pozytwną Energię, która Towarzyszyła mi Dziś!!! Miłego Weekendu

Zobacz w Instagramie

Anna Przybylska zadebiutowała w kinie w 1997 rolą „Suczki” w filmie Ciemna strona Wenus. W telewizji natomiast zadebiutowała w 1998 rolą Marylki w serialu TVP2 Złotopolscy. Właśnie ta rola przyniosła jej popularność. W 2001 zagrała również w filmie Bogusława Lindy Sezon na leszcza, w którym wcieliła się w rolę „Laski”. Uważała za perełkę swoją niewielką rolę w filmie „Lekcje pana Kuki”, gdzie zagrała prezent urodzinowy dla głównego bohatera.

Jako pierwsza polska aktorka została międzynarodową twarzą kosmetyków marki Astor.

W sierpniu 2013 roku przeszła operację usunięcia guza trzustki w klinice w Gdańsku. Niestety choroba wróciła. Anna Przybylska zmarła mając prawie 36 lat.

źródło: oficjalna strona/wikipedia/instagram

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry