Nowego iPhone’a 6 kupisz w Polsce od 24 października

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, MOBILE, POLSKA, Redakcja poleca, TECHNOLOGIE

Większość fanów telefonów iPhone już zapewne kupiła tegoroczny model za naszą zachodnią granicą. Jeśli jednak nie to oczekiwanie na najnowszego smartfona dobiega już końca.

24 października br. , 6 edycja najpopularniejszego urządzenia z nadgryzionym jabłkiem będzie dostępna u nas w Polsce. Cena jak na razie nie została oficjalnie podana. Co jest pewne będzie zdecydowanie mniejsza od tych, które aktualnie można znaleźć w niektórych sklepach czy portalach aukcyjnych.

Można się spodziewać, że będzie ona zbliżona to niemieckich. Ewentualne róznice mogą być związane z inna wartością podatku VAT. Nowe iPhone’y pojawią się również u operatorów telekomunikacyjnych T-Mobile i zapewne Play, który porzucił Blackberry i promuje rozwiązania Apple od pewnego czasu.

Czym wyróżniają się iPhone’y 6 ? Zarówno wersja 6 jak i 6 Plus została wysposażona w nowy procesor A8, który dla porównania z oryginalnym iPhonem z 2007 roku jest aż 50 razy szybszy. Ponadto procesor graficzny zawarty w najnowszych smartfonach pozwoli na niespotykane dotąd przeżycia w grach komputerowych.

Zawarty w iPhone 6 aparat fotograficzny ma 8 megapikselową matrycę (1.5µ pixels, ƒ/2.2 aperture) oraz całkowicie nowy sensor. Pozwala on na wykonywanie zdjęć zbliżonych jakością do aparatów DSLR.

Unowocześniona została również aplikacja do nagrywania filmów. Teraz będzie można wykonywac nagrania FULL HD z prędkością 60 klatek na sekundę. Wprowadzono również możliwość nagrywania filmów w spowolnineniu (120 lub 240 klatek na sekundę)

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry