Budżetowe Virtual Reality czyli ARCHOS VR Glasses za 119 PLN

AKTUALNOŚCI, CIEKAWOSTKI, GADŻETY, KOMPUTERY, MOBILE, POLSKA, Redakcja poleca, ŚWIAT, TECHNOLOGIE

Firma ARCHOS dynamicznie wkroczyła na mobilny polski rynek. Niedawno zapowiedziała budżetowe smartfony bazujące na systemie Windows, teraz wprowadza do oferty okulary ARCHOS VR Glasses, aby umożliwić użytkownikom smartfonów przeniesienie się do świata wirtualnej rzeczywistości.

W przeciągu kilku lat odbiór cyfrowej treści był wielokrotnie rewolucjonizowany. Wirtualna Rzeczywistość jest jedną z tych technologii, które pragniemy upowszechnić dla jak największego grona odbiorców – mówi Loïc Poirier, CEO firmy ARCHOS.
archos-vr-glasses
ARCHOS VR Glasses kompatybilne są ze wszystkimi smartfonami z systemem operacyjnym Android, Windows Phone i iOS z wyświetlaczem o przekątnej do 6 cali.

Okulary wirtualnej rzeczywistości umożliwią użytkownikom:

•Przeniesienie się do świata wirtualnej rozrywki, który stanie się jeszcze łatwiej dostępny dzięki premierowemu bezprzewodowemu kontrolerowi do gier marki ARCHOS
•Oglądanie wideo 3D
•Realistyczne doznania np. latania
•Wrażenie przenoszenia się w oglądane na smartfonie miejsca

ARCHOS VR Glasses obsługują wszystkie aplikacje wykorzystujące technologię Virtual Reality, a uaktualniony odtwarzacz ARCHOS Video Player pozwala na oglądanie wideo w stereoskopowym trybie 3D. Okulary charakteryzują się lekkością i solidnym wykończeniem.

Najlepsze efekty zapewniają 5-calowe smartfony z obrazem w jakości HD, czterordzeniowym procesorem (lub lepszym) i czujnikami ruchu takimi jak akcelerometr i żyroskop.

ARCHOS VR Glasses dostępne będą na rynku od listopada w sugerowanej cenie detalicznej 119 zł.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry