Kylie Minogue pokazała jak powinny wyglądać koncerty na żywo

AKTUALNOŚCI, GWIAZDY, KONCERTY, MUZYKA, POLSKA, Redakcja poleca, ROZRYWKA, Video 3 komentarze do Kylie Minogue pokazała jak powinny wyglądać koncerty na żywo 553

Kylie Minogue od dobrych kilku dekad przechodzi metamorfozę w świecie muzyki POP. W 2012 roku stuknęło jej 25 lat kariery muzycznej co dla wielu aktualnie topowych wykonawców jest jedynie wielkim marzeniem nie do osiągnięcia. W tym roku po bardzo długiej przerwie australijska artyska powróciła do Polski w wielkim stylu. 30 października w łódzkiej Atlas Arenie dała prawdziwy popis umiejętności.

Koncert promujący najnowszy album artystki „Kiss Me Once” zgromadził tysiące fanów a Kylie zaprezentowała najwyższy światowy poziom. To akurat nic nowego, ponieważ poprzednie tournee było nadzwyczaj spektakularne i nikt nie jest w stanie przewyższyć jego poziomu artystycznego, nawet sama Kylie.

Podczas koncertu zgromadzeni fani usłyszeli przekrój twórczości od 1987 roku po najnowsze tegoroczne przeboje. Specjalny segment poświęcony wczesnej twórczości wywołał euforie wśród oglądających.
Nie ma innej możliwości aby „Enjoy Yourself”, „Hand on Your Heart”, „Never Too Late” , „Got to Be Certain” oraz „I Should Be So Lucky” wykonane w wannie nie wywołało uśmiechu na twarzy i wielu pozytywnych wspomnień z dzieciństwa.

Koncert mimo, że skromniejszy od poprzedniego tournee dopracowany był do perfekcji. Było kolorowo i wesoło z elementami Hi-Tech. Niestety euforię przyćmiły i to znacznie, warunki jakie artystka miała do dyspozycji w Atlas Arenie. Betonowy bunkier okazał się jedną wielką oazą interferencji, huku i bólu głowy. Nie wiem kto zawinił, w każdym bądź razie ten znaczący element, szczególnie na koncercie wykonywanym na żywo uważam za konieczność aby był perfekcyjny.

Koncert został zgrabnie podzielony na logiczne części.

Act I
„Video Introduction”
„Les Sex”
„In My Arms”
„Timebomb”
„Sexy Love”
„Wow”

Act II
„Bauhaus Disco” (Dance Interlude)
„Step Back in Time”
„Spinning Around”
„Your Disco Needs You”
„On a Night Like This”
„Slow”

Act III
„Chasing Ghosts” (Video Interlude)
„80s Medley”:”Enjoy Yourself” (Intro) / „Hand on Your Heart” / „Never Too Late” / „Got to Be Certain” / „I Should Be So Lucky”

Act IV
„Skirt” (Dance Interlude)
„Need You Tonight”
„Sexercize”

Act V
„Sex Segue” (video intro)
„Can’t Get You Out of My Head”
„Kids”

Act VI

„Beautiful”
„Kiss Me Once”

Act VII
„Get Outta My Way”
„Love at First Sight”
„All the Lovers”

Encore
„Into the Blue”

Podczas polskiego koncertu Kylie wykonała również utwór : „Locomotion” oraz na życzenie publiczności fragment „In Your Eyes”

Jeśli macie w planach spotkać sie z Kylie Minogue serdecznie polecam koncert promujący album Kiss Me Once. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że na zagranicznych arenach nie doznacie bólu głowy, a całe wydarzenie będzie jedną wielką dawką pozytywnej energii.

Powiązane wpisy

  • edek

    bylo 🙂

  • TheAgusia93

    Szkoda, że Sexy Love nie było

  • adam

    Koncert byl fantastyczny! Potwierdzam


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry