Nowa szósta wersja AllPlayera już dostępna

CIEKAWOSTKI, KOMPUTERY, Redakcja poleca, TECHNOLOGIE

Już od dziś dostępna jest dla wszystkich zainteresowanych w pełni bezpłatna wersja popularnego odtwarzacza multimediów ALLPlayer. Szósta juz wersja ALLPlayera bazuje na nowym, wydajnym silniku oraz intuicyjnym interfejsie inspirowanym rozwiązaniami mobilnymi. Twórcy wprowadzili do programu szereg funkcji i usprawnień, w tym wbudowane kodeki, odtwarzanie plików torrent czy automatyczne pobieranie napisów.

Dzięki optymalizacji funkcji, ALLPlayer 6.0 jest prostszy i wygodniejszy w obsłudze od swoich poprzedników. Suwaki i wysuwane przyciski sprawiają, że sterowanie programem przypomina nawigację w smartfonie czy tablecie. Nowy ALLPlayer otrzymał także świeży i atrakcyjny wygląd.

ALLPlayer – OSD – ustawienia obrazu from ALLPlayer on Vimeo.

Nowy silnik programu wprowadza usprawnienia w obsłudze i jakości wyświetlanych napisów. Łącząc się
z czołowym serwisem z napisami Napisy24.pl oraz takimi bazami jak Napiprojekt i Opensubtitles.org, ALLPlayer automatycznie dobierze i dopasuje do odtwarzanego pliku napisy w wybranym języku.

Nowa wersja programu zapewnia wsparcie dla wszystkich znanych formatów i kodowań napisów. Silnik poprawia też ich wygląd i możliwość regulacji, w tym ustawienie czasu wyświetlania. Zawarta w programie funkcja syntezatora mowy okaże się przydatna dla osób wolących oglądanie filmów z lektorem.

Dodatkowo ALLPlayer 6.0 umożliwia słuchanie kilkuset stacji radiowych. Użytkownik otrzymuje także dostęp do darmowej i na bieżąco aktualizowanej bazy kilkuset filmów w usłudze VOD (dostarczana przez kinoplex).

Dzięki specjalnej aplikacji ALLPlayer Pilot, programem można sterować z poziomu smartfona z systemem Android oraz przesyłać pliki pomiędzy sparowanymi urządzeniami.

ALLPLayer 6.0 jest dostępny do pobrania ze strony http://www.allplayer.org/Download/ALLPlayerPL.exe

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry