Pizzeria Caprese- najlepsza pizza we Wrocławiu jest na Zakrzowie.

AKTUALNOŚCI, KUCHNIA, PODRÓŻE, POLSKA, Redakcja poleca, STYL ŻYCIA

Nigdy nie jadłem tak dobrej pizzy jak w tej właśnie pizzerii. Istnieje już od dwóch lat i jest prowadzona przez rodowitego Włocha. W tej pizzerii nie dostaniecie sosów zabijających smak wyśmienitego ciasta i dodatków. Co jest pewne otrzymacie najlepsze we Wrocławiu ciasto (codziennie wyrabiane przez właściciela o poranku), i minimalistyczną ilość dodatków, nie dlatego że są skąpi, ale tylko po to abyście doświadczyli najlepszej mieszanki włoskich smaków. Gdy mieszkałem praktycznie naprzeciw tejże pizzerii byłem bardzo częstym jej klientem. Teraz mimo, że mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od niej staram się wpadać na pizze gdy tylko mam możliwość.

fot. newsfix.pl

fot. newsfix.pl


Jedynym minusem pizzerii jest to, że znajduje się daleko od centrum. Bardzo prawdopodobne jest to, że właśnie dlatego wielu z Was nie będzie miało okazji spróbować rewelacyjnych smakołyków kuchni włoskiej produkowanej właśnie w tym lokalu. Jeśli jednak skusilibyście się na krótką wycieczkę nie jest trudno tam trafić. Wystarczy, że wsiądziecie w autobus 141 lub D i pojedziecie na pętle znajdującą się na Osiedlu Sobieskiego. Stamtąd nie sposób się zgubić. Znajduje się ona bowiem na samym rogu ulicy Oleskiej.

Ceny są w miarę przystępne. Oczywiście nie oczekujcie świetnej jakości jedzenia za kilka złotych. Najtańsza pizza kosztuje ok 15 złotych (rozmiar 32 centymetry). Średni koszt pizzy dla dwóch osób to około 25-30 złotych. Obsługa jest nadzwyczaj sympatyczna a jeśli traficie na właściciela to na pewno poprawi się Wam humor, ponieważ jest on bardzo sympatyczną i niezwykle otwartą osobą.

Ocena 5/5 – lepszej pizzy nigdy nie jadłem! (pizza nr 18 jest najlepsza – koniecznie poproście o oliwę z oliwek doda jej ekstra smaku)

Powiązane wpisy

  • hamadel

    Oni się nazywają teraz Gusto Dominium, zgadza się? Byłem nawet ostatnio. Świetna pizza o nazwie Hamburger. Niby zima, wszystko pozamykane, a i tak przyciągają zapachami jedzenia. Czuć pizzę, zioła, coś naprawdę wybitnego. Ja widzę dużą różnicę w stosunku do innych pizzerii, ale też nie mogę powiedzieć że jestem wybitnym smakoszem pizzy.

  • Pizzozajadacz

    Ci sami panstwo prowadza lokal w poblizu centrum – przy ulicy Zielonogorskiej. Jesli chodzi o pizze – potwierdzam, rewelacyjna.


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry