Horoskop na styczeń 2015 roku od Wróżki Gaudencji

AKTUALNOŚCI, HOROSKOP, POLSKA, Redakcja poleca, STYL ŻYCIA, ŚWIAT

W gwiazdach i kartach tarota zapisana jest nasza przyszłość. To one mówią nam o tym co czeka nas w najbliższym czasie. Informują o troskach, problemach czy niespodziankach losu, czyhających na każdym kroku. Los często uzależniony jest od gwiazd dlatego też warto wiedzieć co czeka nas w ciągu najbliższych dni czy tygodni. Sprawdź swój horoskop i przekonaj się sam.

Baran (20.03-20.04)

W styczniu, BARAN , który szuka partnera , będzie miał szansę na nowe przeżycia. Płeć przeciwną przyciąga teraz jak magnes. Sukces w zasięgu ręki. Nie zapominaj o odpoczynku i ruchu na świeżym powietrzu. Energia planet sprzyja też sukcesom w pracy i finansach. Życzliwy znak WAGA. Szczęśliwe dni 8 i 21.

Byk (21.04-21.05)

W tym miesiącu BYKI będą pozytywnie nastawione do życia, poczują karnawał. Na chłód w waszych związkach nie ma miejsca. Styczeń jest świetnym miesiącem, by przejść na dietę i zacząć ćwiczyć. W finansach bez zmian. Pomocnym może być starszy KOZIOROŻEC. Szczęśliwe dni 15 i 18.

Bliźnięta (22.05-22.06)

W styczniu zadbaj o wewnętrzny spokój, nie daj się wciągnąć w intrygi i awantury w pracy. Warto skupić się na sobie i swoich bliskich. Twoje życie domowe domaga się zmian, usunięcia zaniedbań. Przyjmij pomoc domowników. Życzliwy SKORPION czeka na znak. Szczęśliwe dni 10 i 12.

Rak (21.06-22.07)

W styczniu Twój nastrój będzie zmienny a chwilami burzliwy. Między Tobą a partnerem pojawi się napięcie, ale nieporozumienie szybko da się wyjaśnić. By spędzić miłe chwile wybierzcie się w podróż. Przyjazny znak BARAN. Dobre dni 16 i 28.

Lew (23.07-22.08)

Jeśli ponownie zastanawiasz się czy dać kolejną szansę partnerowi, nie wahaj się i zakończ tę sprawę. Masz wspaniałą osobowość, wkrótce spotkasz osobę z którą stworzysz satysfakcjonujący związek. Zadbaj o zdrowie, więcej przebywaj na świeżym powietrzu. Finanse bez zmian. Życzliwy znak WODNIK. Szczęśliwe dni 18 i 19.

Panna (23.08-22.09)

Przed PANNĄ teraz czas zdecydowanie urozmaicony. Planety zadbają o Twój wewnętrzny spokój. Pojawią się interesujące perspektywy zawodowe, szansa zmiany pracy lub awansu. Na wyciągnięcie ręki sukces finansowy. Może warto zagrać w Lotto? W drugiej połowie miesiąca single mają szansę poznać kogoś ,kto zmieni ich dotychczasowe życie. Przyjazny znak WODNIK. Dobre dni 20 i 30.

Waga (23.09-23.10)

W styczniu ogarnie Cię nastrój beztroski, przyciągać będą ludzie z którymi można się dobrze bawić. Uważaj na finanse, by oszczędności szybko nie stopniały. Unikaj osób wojowniczo nastawionych do życia, znajomość z nimi przyniesie więcej złego niż dobrego. Życzliwy znak SKORPION. Dobre dni 16 i 28.

Skorpion (24.10-22.11)

Zanim zdecydujesz o ważnych sprawach zadbaj o szczegóły na piśmie. Sprawdzaj podpisy, daty, czytaj teksty pisane drobnym druczkiem. Wykaż się skrupulatnością a wyjdzie Ci to na dobre. Przyda Ci się więcej ruchu na świeżym powietrzu Siedzenie przed komputerem nie służy Twemu zdrowiu. Dobry znak STRZELEC. Szczęśliwe dni 20 i 31.

Strzelec (23.11-21.12)

W pracy i domu spokój i odprężenie . Styczeń jest dobrym miesiącem, by poważnie pomyśleć o pomnażaniu pieniędzy. Duża szansa na wygraną. Przed Tobą karnawał w sferze uczuć. Życzliwy znak BYK. Szczęśliwe dni 11 i 20.

Koziorożec (22.12-19.01)

W styczniu warto zainwestować w kontakty z obcokrajowcami. Aby poprawić relacje z partnerem, wykaż więcej zainteresowania jego pasjami, zaplanuj weekendowy wyjazd tylko we dwoje. W finansach stagnacja. Przyjazny znak RYBY. Dobre dni 15 i16.

Wodnik (20.01-18.02)

Jesteś w dobrej formie i na szczęście pod tym względem nic się nie powinno zmienić. W styczniu mogą pojawić się niespodziewane wydatki, więc finanse miej pod kontrolą. Wykorzystaj każdą okazję do zabawy i spotkań . Przyjazny znak WODNIK. Szczęśliwe dni 4 i 31.

Ryby (19.02-20.03)

Emocje i stres, które często obecne są w Twoim życiu, mogą być przyczyną różnych dolegliwości. Pamiętaj o odpoczynku , zdrowej diecie, nie dopuść do przeziębienia. W sferze finansów bez większych zmian, trzeba jeszcze trochę poczekać. Przyjazny znak BARAN. Dobre dni 17 i 30.

Powiązane wpisy


Drogi czytelniku, nasza strona internetowa korzysta z plików cookies
Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Prawa autorskie © 2010-2014 NEWSFix Magazine.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powrót do góry